Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry Baines na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry Baines: štatistiky v skratke
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Henry Baines: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 60% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk a Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk. Celkový počet prehliadok: 2 300 (500 profil umelca, 1 800 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 100 návštev). Zistená preferencia: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb), 70% návštev pre 11% katalógu.
Top 9 diel umelca Henry Baines podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Henry Baines, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street, 1857
1 200 návštev · 60,0%
-
2
Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk, 1855
100 návštev · 5,0%
-
3
Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk, 1859
100 návštev · 5,0%
-
4
Common Staithe Quay, King's Lynn, Norfolk
100 návštev · 5,0%
-
5
Clifton House Tower, Norfolk
100 návštev · 5,0%
-
6
Friar's Gate (Carmelite Arch)
100 návštev · 5,0%
-
7
Justice, Faith and Hope
100 návštev · 5,0%
-
8
Sunset, Low Tide in the Wash
100 návštev · 5,0%
-
9
King
100 návštev · 5,0%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Henry Baines?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Henry Baines?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Henry Baines si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,7% | 0,0% |
| Mierny jas | 50,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 32,6% | 75,0% |
| Luminózny | 2,2% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,7% | 65,0% |
| Subtelné tóny farieb | 17,4% | 5,0% |
| Vyvážene jemná | 41,3% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 19,6% | 5,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 41,5% | 88,9% |
| Zemité tóny | 34,2% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 21,9% | 5,6% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 17,4% | 65,0% |
| Vyvážené | 60,9% | 25,0% |
| Sýte | 21,7% | 10,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,3% | 0,0% |
| Jemný | 15,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,0% | 0,0% |
| Výrazný | 28,3% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 39,1% | 75,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,9% | 70,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,5% | 5,0% |
| Vyvážená harmónia | 15,2% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 52,2% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 15,2% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Henry Baines rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The colours of old England… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Botolph's from the Witha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yarmouth North Beach, Norfo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Henry Baines?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Henry Baines vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Henry Baines: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Henry Baines má najviac vyhľadaní?
- A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street: 1 200 návštev, 60% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Henry Baines?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 800 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Henry Baines?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 70% návštev z 11% katalógu.