Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry Carr na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry Carr: štatistiky v skratke
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949) je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Henry Carr: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Mrs Gertrude Kinnell a Waterfront, Algiers. Celkový počet prehliadok: 1 800 (500 profil umelca, 1 300 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 400 návštev). Zistená preferencia: Mäkký tieň (Luminancia), 44% návštev pre 22% katalógu.
Top 10 diel umelca Henry Carr podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Henry Carr, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949), 1944
200 návštev · 11,1%
-
2
Mrs Gertrude Kinnell, 1945
200 návštev · 11,1%
-
3
Waterfront, Algiers, 1943
200 návštev · 11,1%
-
4
HRH Princess Margaret (1930–2002), 1950
100 návštev · 5,6%
-
5
Sister Edna Morris, Queen Alexandra's Imperial Military Nursing Service, 1943
100 návštev · 5,6%
-
6
Dismantling an Emergency Water Tank, 1945
100 návštev · 5,6%
-
7
Staff Sergeant Major E. A. Billett, 1943
100 návštev · 5,6%
-
8
Nurse Giving an Injection of Penicilin to a Wounded Man, 15th Canadian General Hospital, 1944
100 návštev · 5,6%
-
9
St Clement Dane's Church on Fire after Being Bombed, 1941
100 návštev · 5,6%
-
10
Mosquito Nets, 1943
100 návštev · 5,6%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Henry Carr?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 400 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Henry Carr?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Henry Carr si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 50,0% | 38,9% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 44,4% |
| Mierny jas | 18,0% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 44,0% | 27,8% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 38,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 74,2% | 83,3% |
| Neutrálne tóny | 22,6% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 3,2% | 8,3% |
| Monochromatické | 0,0% | 8,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 54,0% | 66,7% |
| Sýte | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 38,0% | 44,4% |
| Jemný | 36,0% | 27,8% |
| Vyvážený | 12,0% | 11,1% |
| Výrazný | 6,0% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 8,0% | 5,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 18,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 27,8% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 16,7% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Henry Carr rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Griller Quartet Sidney… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Service Fireman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Cartwright, Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Gertrude Kinnell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parachute Drop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merchant Navy The Chain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pat Millard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Micheline Dehais, French Am… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sister Edna Morris, Queen A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vesuvius in Eruption, March… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Henry Carr?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Henry Carr vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Henry Carr: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Henry Carr má najviac vyhľadaní?
- General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949): 200 návštev, 11% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Henry Carr?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 300 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Henry Carr?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 44% návštev z 22% katalógu.