Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry William Pickersgill na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry William Pickersgill: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Henry William Pickersgill je Godwin, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Edward George Earle Lytton Bulwer Lytton, 1st Baron Lytton a George Stephenson, C.1845. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 3 600krát, čo predstavuje celkom 4 000 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 3 700. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (98%) a telefóny (2%). Čitatelia si vyberajú Silná farebná jednota (Harmónia farieb) pri 48% návštev, čo predstavuje 32% katalógu.
Henry William Pickersgill: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Henry William Pickersgill a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Godwin
300 návštev · 7,1%
-
2
Edward George Earle Lytton Bulwer Lytton, 1st Baron Lytton
200 návštev · 4,8%
-
3
George Stephenson, C.1845
200 návštev · 4,8%
-
4
John Hunter, Surgeon
200 návštev · 4,8%
-
5
Sir Charles Gould Morgan-robinson
100 návštev · 2,4%
-
6
Lieutenant Colonel Hugh Rose Of Glastullich And Cromarty
100 návštev · 2,4%
-
7
Emily Maria Pickersgill, Later Mrs George Hebberd Cable, As A Little Girl
100 návštev · 2,4%
-
8
Admiral Sir Edward Campbell Owen -
100 návštev · 2,4%
-
9
Sir Thomas Noon Talfourd
100 návštev · 2,4%
-
10
Sir John Pirie, Bt, Lord Mayor Of London
100 návštev · 2,4%
Kedy bol siroký profil Henry William Pickersgill si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 3 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Henry William Pickersgill vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Henry William Pickersgill?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 94,0% | 90,5% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 4,8% |
| Mierny jas | 2,0% | 4,8% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 74,0% | 54,8% |
| Subtelné tóny farieb | 18,0% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 2,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 94,7% | 93,9% |
| Monochromatické | 2,6% | 3,0% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 3,0% |
| Neutrálne tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 92,0% | 83,3% |
| Vyvážené | 8,0% | 16,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 48,0% | 38,1% |
| Jemný | 28,0% | 35,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 2,4% |
| Výrazný | 12,0% | 11,9% |
| Vyhlásenie | 6,0% | 11,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 28,0% | 7,1% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 47,6% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 11,9% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Henry William Pickersgill podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Oriental Love Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeremy Bentham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matthew Gregory Lewis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Robert Peel, 2nd Bt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowland, 1st Viscount Hill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Godwin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Rear-admiral Sir Edward Bra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Syrian Maid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rear-admiral Sir Alexander… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Hadden of Persley, Pr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Henry William Pickersgill podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 900 | 97,5% |
| telefóny | 100 | 2,5% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Henry William Pickersgill?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Henry William Pickersgill a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Henry William Pickersgill
Ktoré dielo umelca Henry William Pickersgill sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Godwin s 300 návštevami a 7% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Henry William Pickersgill na WikiOO.org?
- 4 000 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 3 600 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Henry William Pickersgill?
- Používajú pou počítače (98%) a telefóny (2%); pou počítače predstavuje 98% konzultácií.
Aké diela umelca Henry William Pickersgill zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získavajú 48% návštev pre 32% katalógu.