Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Herbert John Rylance na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Herbert John Rylance: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Herbert John Rylance je Allesley, Warwickshire, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 38% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Old Cottage, Eastern Green, near Coventry a John Lenney's near Eastern Green, Coventry. Profil umelca bol otvorený 300krát a záznamy o dielach 800krát, čo predstavuje celkom 1 100 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 900. Čitatelia si vyberajú Neutrálne tóny (Paleta farieb) pri 43% návštev, čo predstavuje 14% katalógu.
Herbert John Rylance: 4 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Herbert John Rylance a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil Herbert John Rylance si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Herbert John Rylance vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Herbert John Rylance?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,5% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 37,5% | 25,0% |
| Mierny jas | 50,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 75,0% | 87,5% |
| Vyvážene jemná | 12,5% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 57,1% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 87,5% | 100,0% |
| Sýte | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,5% | 25,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 50,0% | 37,5% |
| Vyhlásenie | 37,5% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 37,5% |
| Silná farebná jednota | 75,0% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 12,5% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Herbert John Rylance podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allesley from the Coventry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Site of the Pre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat of Arms Bridge, Styvec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hollow Lane near Stoneleigh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portesco, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Lenney's near Eastern… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Cottage, Eastern Green,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Allesley, Warwickshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Herbert John Rylance?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| slovensky | 200 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Herbert John Rylance a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 200 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Herbert John Rylance
Ktoré dielo umelca Herbert John Rylance sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Allesley, Warwickshire s 300 návštevami a 38% konzultáciami. Nad ním je usadzených 4 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Herbert John Rylance na WikiOO.org?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca, 800 na jeho dielach.
Aké diela umelca Herbert John Rylance zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 43% návštev pre 14% katalógu.