Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hugh Cameron Wilson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hugh Cameron Wilson: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Hugh Cameron Wilson v databáze WikiOO.org dielo The Flight of the Seagulls: 400 návštev, čo predstavuje 13% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich The Little Housewife a Male Nude. Záznamy o umelcovite Hugh Cameron Wilson boli navštívené 4 000krát: 1 400 na profilu umelca a 2 600 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 57% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 900 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (70%), telefóny (28%) a tablety (2%). Čitatelia sa obracajú na Zmutedé (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 47% návštev oproti 26% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Hugh Cameron Wilson
Diela umelca Hugh Cameron Wilson zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
The Flight of the Seagulls, 1901
400 návštev · 13,3%
-
2
The Little Housewife
400 návštev · 13,3%
-
3
Male Nude, 1909
400 návštev · 13,3%
-
4
The Bait Gatherers, 1882
200 návštev · 6,7%
-
5
Male Nude, 1909
200 návštev · 6,7%
-
6
On the Riviera
200 návštev · 6,7%
-
7
'I care na tae spin'
200 návštev · 6,7%
-
8
Shepherd and Sheep, 1882
100 návštev · 3,3%
-
9
A Lonely Life, 1873
100 návštev · 3,3%
-
10
The Mountain Shepherdess
100 návštev · 3,3%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Hugh Cameron Wilson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 900 | 2 000 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Hugh Cameron Wilson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Hugh Cameron Wilson si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,0% | 20,0% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 33,3% |
| Mierny jas | 34,0% | 26,7% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 20,0% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,0% | 46,7% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 6,7% |
| Vyvážene jemná | 32,0% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 6,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 67,4% | 60,0% |
| Neutrálne tóny | 20,9% | 32,0% |
| Tmavé tóny | 9,3% | 8,0% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 46,7% |
| Vyvážené | 56,0% | 50,0% |
| Sýte | 12,0% | 3,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 26,7% |
| Jemný | 26,0% | 26,7% |
| Vyvážený | 8,0% | 3,3% |
| Výrazný | 16,0% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 23,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 6,7% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 13,3% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 26,7% |
Ktoré diela umelca Hugh Cameron Wilson sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Girl Sewing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lonely Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pet Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kitten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Highlanders' Farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Highlanders' Farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Buttercups and Daisies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mountain Shepherdess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Going to the Hay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Hugh Cameron Wilson?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 70,0% |
| telefóny | 1 100 | 27,5% |
| tablety | 100 | 2,5% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Hugh Cameron Wilson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Hugh Cameron Wilson je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 200 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 400 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 400 |
Otázky k čitateľnosti Hugh Cameron Wilson
Ktoré diela umelca Hugh Cameron Wilson sú najčastejšie vyhlimatované?
- The Flight of the Seagulls, s 400 návštevami (13% všetkých prehliadok umelca Hugh Cameron Wilson). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Hugh Cameron Wilson vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 4 000krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 400 na profilu umelca a 2 600 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Hugh Cameron Wilson?
- Hugh Cameron Wilson je vyhľadávaný na pou počítače (70%), telefóny (28%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 70% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Hugh Cameron Wilson majú čitatelia najradšej?
- Zmutedé (Saturácia farieb): 47% návštev oproti 26% v katalógu.