Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hugues Merle na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hugues Merle: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Hugues Merle je The Lunatic Of Étretat, ktoré má 3 600 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 34% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú The Lunatic of Etretat a Ruth In The Fields. Profil umelca bol otvorený 2 400krát a záznamy o dielach 8 300krát, čo predstavuje celkom 10 700 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 84%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 5 300. Čitatelia si prezrie záznamy na telefóny (50%), pou počítače (43%) a tablety (7%). Čitatelia si vyberajú Silná farebná jednota (Harmónia farieb) pri 90% návštev, čo predstavuje 50% katalógu.
Hugues Merle: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Hugues Merle a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 návštev · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 návštev · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 návštev · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 návštev · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 návštev · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 návštev · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 návštev · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 návštev · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 návštev · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 návštev · 1,0%
Kedy bol siroký profil Hugues Merle si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Aug 2026 | 0 | 1 900 |
| Sep 2026 | 1 100 | 2 400 |
Kedy sú autorské diela umelca Hugues Merle vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Hugues Merle?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 44,0% | 46,7% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 41,9% |
| Mierny jas | 14,0% | 4,8% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 6,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 37,1% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 50,5% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 4,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 7,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 85,3% | 99,0% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 1,0% |
| Neutrálne tóny | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 54,0% | 81,0% |
| Vyvážené | 42,0% | 11,4% |
| Sýte | 4,0% | 7,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 4,8% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,9% |
| Výrazný | 24,0% | 8,6% |
| Vyhlásenie | 62,0% | 85,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 0,9% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 2,9% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 0,9% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 89,5% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 5,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Hugues Merle podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Hugues Merle podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 5 400 | 50,5% |
| pou počítače | 4 600 | 43,0% |
| tablety | 700 | 6,5% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Hugues Merle?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 45,5% |
| španielsky | 300 | 27,3% |
| francúzsky | 100 | 9,1% |
| portugalsky | 100 | 9,1% |
| rusky | 100 | 9,1% |
Koľko konzultácií denne pre Hugues Merle a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 600 |
| st 30 Sep | 400 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 300 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 600 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 600 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 500 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 600 |
O čitateľoch umelca Hugues Merle
Ktoré dielo umelca Hugues Merle sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste The Lunatic Of Étretat s 3 600 návštevami a 34% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Hugues Merle na WikiOO.org?
- 10 700 návštev za dvanásť mesiacov: 2 400 na profilu umelca, 8 300 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Hugues Merle?
- Používajú telefóny (50%), pou počítače (43%) a tablety (7%); telefóny predstavuje 50% konzultácií.
Aké diela umelca Hugues Merle zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získavajú 90% návštev pre 50% katalógu.