Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Isaac Robert Cruikshank na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Isaac Robert Cruikshank: štatistiky v skratke
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Isaac Robert Cruikshank: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor. a Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates. Celkový počet prehliadok: 1 000 (200 profil umelca, 800 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (900 návštev). Zistená preferencia: Mäkký tieň (Luminancia), 38% návštev pre 9% katalógu.
Top 7 diel umelca Isaac Robert Cruikshank podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Isaac Robert Cruikshank, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After
200 návštev · 25,0%
-
2
A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor.
100 návštev · 12,5%
-
3
Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates
100 návštev · 12,5%
-
4
A Man-Mid-Wife, or a newly discovered animal not Known in Buffon's time
100 návštev · 12,5%
-
5
A group of physicians wrongly diagnosing the case of a pregn
100 návštev · 12,5%
-
6
The Portsmouth Royal Mail Near Fareham, Hampshire
100 návštev · 12,5%
-
7
Sketch
100 návštev · 12,5%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Isaac Robert Cruikshank?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Isaac Robert Cruikshank?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Isaac Robert Cruikshank si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,2% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 9,4% | 37,5% |
| Mierny jas | 18,8% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 46,9% | 50,0% |
| Luminózny | 18,8% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,9% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 28,1% | 37,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 75,9% | 57,1% |
| Zemité tóny | 17,2% | 28,6% |
| Pastelové tóny | 6,9% | 14,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 37,5% | 50,0% |
| Vyvážené | 59,4% | 50,0% |
| Sýte | 3,1% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,2% | 0,0% |
| Jemný | 15,6% | 37,5% |
| Vyvážený | 6,2% | 12,5% |
| Výrazný | 28,1% | 12,5% |
| Vyhlásenie | 43,8% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,8% | 37,5% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 28,1% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 37,5% | 25,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Isaac Robert Cruikshank rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two doctors quarreling whil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| William Patrick Of Roughwood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Portsmouth Royal Mail N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom ^ Jerry visiting the St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A sailor with a bandaged ey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Robert Price kneeling on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping In Sacks, Drawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A foolish man kissing a rib… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Orders of St. Pet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A doctor reprimanding an ob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Isaac Robert Cruikshank?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Isaac Robert Cruikshank vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 400 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Isaac Robert Cruikshank: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Isaac Robert Cruikshank má najviac vyhľadaní?
- The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After: 200 návštev, 25% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Isaac Robert Cruikshank?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov (200 záznamov umelca, 800 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Isaac Robert Cruikshank?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 38% návštev z 9% katalógu.