Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ishikawa Mao na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ishikawa Mao: štatistiky v skratke
A Port Town Elegy (3 of 5) je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Ishikawa Mao: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: A Port Town Elegy (1 of 5) a Red Flower: The Women of Okinawa (3 of 11). Celkový počet prehliadok: 900 (500 profil umelca, 400 diela). Pokles o 50% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (600 návštev). Zistená preferencia: Svetlá rovnováha (Luminancia), 75% návštev pre 23% katalógu.
Top 3 diel umelca Ishikawa Mao podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Ishikawa Mao, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Ishikawa Mao?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Ishikawa Mao?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Ishikawa Mao si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 53,8% | 75,0% |
| Pokojná atmosféra | 30,8% | 0,0% |
| Nostalgický | 15,4% | 25,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 69,2% | 25,0% |
| Mierny jas | 7,7% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 23,1% | 75,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 100,0% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážené | 0,0% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,7% | 25,0% |
| Výrazný | 15,4% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 69,2% | 75,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 23,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 46,2% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 30,8% | 25,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Ishikawa Mao rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (4 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (2 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (5 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (1 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Ishikawa Mao?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| španielsky | 100 | 33,3% |
| rusky | 100 | 33,3% |
Aká je denná čítanosť Ishikawa Mao vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 400 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 300 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 500 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 600 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 500 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 200 |
Ishikawa Mao: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Ishikawa Mao má najviac vyhľadaní?
- A Port Town Elegy (3 of 5): 200 návštev, 50% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 3. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Ishikawa Mao?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 400 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Ishikawa Mao?
- Áno, Svetlá rovnováha (Luminancia): 75% návštev z 23% katalógu.