Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jacob Kainen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jacob Kainen: štatistiky v skratke
Woman with Dark Hair je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Jacob Kainen: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Color Guard a (Russian Suite) Pushkin. Celkový počet prehliadok: 5 300 (700 profil umelca, 4 600 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (4 800 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (79%), telefóny (19%) a tablety (2%). Zistená preferencia: Vyhlásenie (Kontrast), 75% návštev pre 44% katalógu.
Top 10 diel umelca Jacob Kainen podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Jacob Kainen, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Woman with Dark Hair, 1959
1 200 návštev · 25,0%
-
2
Color Guard, 1973
300 návštev · 6,2%
-
3
(Russian Suite) Pushkin, 1973
300 návštev · 6,2%
-
4
Midnight, 1965
200 návštev · 4,2%
-
5
Forest Bird, 1950
200 návštev · 4,2%
-
6
Back, 1966
200 návštev · 4,2%
-
7
Cosmo Queen, 1972
200 návštev · 4,2%
-
8
Cafeteria, 1936
100 návštev · 2,1%
-
9
Luminary, 1976
100 návštev · 2,1%
-
10
Pastorale, 1935
100 návštev · 2,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Jacob Kainen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 4 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Jacob Kainen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Jacob Kainen si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 8,3% |
| Mierny jas | 24,0% | 47,9% |
| Svetlá rovnováha | 32,0% | 25,0% |
| Luminózny | 30,0% | 18,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,0% | 41,7% |
| Subtelné tóny farieb | 14,0% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 37,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 4,2% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,8% | 73,5% |
| Zemité tóny | 15,6% | 17,6% |
| Tmavé tóny | 6,7% | 8,8% |
| Pastelové tóny | 13,3% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,2% | 0,0% |
| Západ slnka | 2,2% | 0,0% |
| Teplé tóny | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 36,0% | 52,1% |
| Sýte | 26,0% | 14,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,0% | 6,2% |
| Jemný | 22,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 4,2% |
| Výrazný | 10,0% | 6,2% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 75,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,0% | 27,1% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 27,1% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 39,6% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 6,2% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Jacob Kainen rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Dog Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Enforcer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Way XIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rose Cocoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Midnight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Flightmaster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy Telephoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| M Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Men Crawling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Jacob Kainen konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 200 | 79,2% |
| telefóny | 1 000 | 18,9% |
| tablety | 100 | 1,9% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Jacob Kainen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť Jacob Kainen vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Jacob Kainen: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Jacob Kainen má najviac vyhľadaní?
- Woman with Dark Hair: 1 200 návštev, 25% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Jacob Kainen?
- 5 300 návštev za dvanásť mesiacov (700 záznamov umelca, 4 600 diel)
Hľadajú sa informácie o Jacob Kainen častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (79%), telefóny (19%) a tablety (2%); najviac ich je na pou počítače s podielom 79%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Jacob Kainen?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 75% návštev z 44% katalógu.