Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Docharty na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Docharty: štatistiky v skratke
Head of the Holy Loch je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James Docharty: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 36% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor a Kilchurn Castle, Loch Awe. Celkový počet prehliadok: 1 600 (200 profil umelca, 1 400 diela). Pokles o 67% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 100 návštev). Zistená preferencia: Svetlá rovnováha (Luminancia), 50% návštev pre 24% katalógu.
Top 7 diel umelca James Docharty podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu James Docharty, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Head of the Holy Loch, 1868
500 návštev · 35,7%
-
2
A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor, 1857
200 návštev · 14,3%
-
3
Kilchurn Castle, Loch Awe
200 návštev · 14,3%
-
4
In the Trossachs, Loch Achray from the Island, 1866
200 návštev · 14,3%
-
5
Glen Dee Deer Forest, 1869
100 návštev · 7,1%
-
6
Morning Mist Clearing off the Hills, 1876
100 návštev · 7,1%
-
7
Head of Loch Eil
100 návštev · 7,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu James Docharty?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca James Docharty?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od James Docharty si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 18,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 54,5% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 24,2% | 50,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,2% | 21,4% |
| Subtelné tóny farieb | 54,5% | 57,1% |
| Vyvážene jemná | 21,2% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,0% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 27,3% | 21,4% |
| Vyvážené | 69,7% | 71,4% |
| Sýte | 3,0% | 7,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 18,2% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 72,7% | 85,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,1% | 14,3% |
| Vyvážená harmónia | 15,2% | 7,1% |
| Silná farebná jednota | 54,5% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 24,2% | 21,4% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca James Docharty rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Salmon Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Tarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mill Dam, Ardnaham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Tarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Trossachs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moorland Road with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Tulla, Black Mount | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilchurn Castle, Loch Awe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca James Docharty?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť James Docharty vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
James Docharty: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od James Docharty má najviac vyhľadaní?
- Head of the Holy Loch: 500 návštev, 36% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Aká je čitateľská základňa u James Docharty?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov (200 záznamov umelca, 1 400 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od James Docharty?
- Áno, Svetlá rovnováha (Luminancia): 50% návštev z 24% katalógu.