Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Duffield Harding na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Duffield Harding: štatistiky v skratke
The Old Water Mill je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James Duffield Harding: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Water Mill a Beilstein On The Moselle, Germany. Celkový počet prehliadok: 1 400 (200 profil umelca, 1 200 diela). Nárast o 300% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (800 návštev). Zistená preferencia: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb), 53% návštev pre 34% katalógu.
Top 10 diel umelca James Duffield Harding podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu James Duffield Harding, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
The Old Water Mill
300 návštev · 20,0%
-
2
Water Mill
200 návštev · 13,3%
-
3
Beilstein On The Moselle, Germany
200 návštev · 13,3%
-
4
Lancing the Whale
100 návštev · 6,7%
-
5
Maharaja Gulab Singh Of Kashmir
100 návštev · 6,7%
-
6
Raja Lal Singh, Of First Anglo-sikh War
100 návštev · 6,7%
-
7
The Majority Rural Subjects And Tree Studies
100 návštev · 6,7%
-
8
In Barnham Marshes
100 návštev · 6,7%
-
9
Ivrea, Val d'Aosta
100 návštev · 6,7%
-
10
The Bay Of Baia, Naples
100 návštev · 6,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu James Duffield Harding?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca James Duffield Harding?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od James Duffield Harding si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 20,0% |
| Mierny jas | 26,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 34,0% | 20,0% |
| Luminózny | 20,0% | 26,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,0% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 53,3% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 13,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 66,0% | 53,8% |
| Zemité tóny | 29,8% | 46,2% |
| Tmavé tóny | 2,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 20,0% |
| Vyvážené | 70,0% | 80,0% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 13,3% |
| Jemný | 20,0% | 13,3% |
| Vyvážený | 16,0% | 33,3% |
| Výrazný | 24,0% | 13,3% |
| Vyhlásenie | 28,0% | 26,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 6,7% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 6,7% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 46,7% |
| Jednotná paleta | 56,0% | 40,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca James Duffield Harding rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Shady Nook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Welch Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle Grazing by a Path in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont blanc from between st.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grand Canal, Venice on | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ivrea, Val d'Aosta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil's Bridge, St Goth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Corsair's Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca James Duffield Harding?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| švédsky | 200 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť James Duffield Harding vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
James Duffield Harding: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od James Duffield Harding má najviac vyhľadaní?
- The Old Water Mill: 300 návštev, 20% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u James Duffield Harding?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov (200 záznamov umelca, 1 200 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od James Duffield Harding?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 53% návštev z 34% katalógu.