Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James E Allen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James E Allen: štatistiky v skratke
The Plowman je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James E Allen: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Prayer for Rain a Elk. Celkový počet prehliadok: 1 600 (200 profil umelca, 1 400 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (1 600 návštev). Zistená preferencia: Mierny jas (Luminancia), 53% návštev pre 31% katalógu.
Top 10 diel umelca James E Allen podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu James E Allen, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
The Plowman, 1936
400 návštev · 23,5%
-
2
Prayer for Rain, 1938
300 návštev · 17,6%
-
3
Elk
200 návštev · 11,8%
-
4
The Builders, 1932
100 návštev · 5,9%
-
5
The Menace, 1937
100 návštev · 5,9%
-
6
The Excavators, 1936
100 návštev · 5,9%
-
7
The Coal Heavers, 1935
100 návštev · 5,9%
-
8
Socketing, 1937
100 návštev · 5,9%
-
9
Spider Boy, 1937
100 návštev · 5,9%
-
10
Fulton's Folly
100 návštev · 5,9%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu James E Allen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca James E Allen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od James E Allen si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 18,8% | 11,8% |
| Mierny jas | 31,2% | 52,9% |
| Svetlá rovnováha | 35,4% | 35,3% |
| Luminózny | 12,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 91,7% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 2,1% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 54,4% | 47,1% |
| Zemité tóny | 43,5% | 52,9% |
| Monochromatické | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 66,7% | 88,2% |
| Vyvážené | 31,2% | 11,8% |
| Sýte | 2,1% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 2,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,2% | 5,9% |
| Výrazný | 6,2% | 5,9% |
| Vyhlásenie | 83,3% | 88,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 6,2% | 11,8% |
| Silná farebná jednota | 31,2% | 17,6% |
| Jednotná paleta | 60,4% | 70,6% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca James E Allen rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Breakers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Plowman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Distress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prayer for Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Menace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cove in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caribou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca James E Allen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť James E Allen vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
James E Allen: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od James E Allen má najviac vyhľadaní?
- The Plowman: 400 návštev, 24% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u James E Allen?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov (200 záznamov umelca, 1 400 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od James E Allen?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 53% návštev z 31% katalógu.