Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Ensor na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
James Ensor: štatistiky v skratke
Vstup Krista do Brusela je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James Ensor: 1 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 3% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Skeletons Warming Themselves a Sebeportrét s maskami. Celkový počet prehliadok: 67 100 (14 800 profil umelca, 52 300 diela). Nárast o 2% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (40 500 návštev). Jazyky: anglicky (47%), francúzsky (11%) a portugalsky (11%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (81%), telefóny (16%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Neutrálne tóny (Paleta farieb), 47% návštev pre 38% katalógu.
Top 10 diel umelca James Ensor podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu James Ensor, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu James Ensor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 800
Júl 2026
5 800
34 700
Aug 2026
4 800
7 400
Sep 2026
4 000
8 400
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca James Ensor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od James Ensor si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
83,3%
86,3%
Pokojná atmosféra
8,3%
3,4%
Mystický
0,0%
3,6%
Nostalgický
4,2%
2,1%
Pokojný
0,0%
2,2%
Elegantný
4,2%
1,7%
Éterický
0,0%
0,3%
Romantický
0,0%
0,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
54,2%
49,9%
Tajomný
12,5%
19,6%
Dramatický
8,3%
11,2%
Kontemplatívny
8,3%
6,9%
Napätý
4,2%
6,5%
Zúfalý a vážny
6,2%
3,1%
Pokojná
2,1%
0,7%
Pokojný
2,1%
0,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
26,0%
12,8%
Mäkký tieň
16,0%
23,1%
Mierny jas
28,0%
28,1%
Svetlá rovnováha
28,0%
33,6%
Luminózny
2,0%
2,4%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
15,9%
Subtelné tóny farieb
42,0%
31,0%
Vyvážene jemná
30,0%
38,2%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
14,9%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
37,5%
47,2%
Zemité tóny
55,0%
37,9%
Tmavé tóny
7,5%
13,4%
Monochromatické
0,0%
1,4%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
16,4%
Vyvážené
66,0%
65,8%
Sýte
14,0%
17,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
10,4%
Jemný
18,0%
23,6%
Vyvážený
24,0%
19,2%
Výrazný
20,0%
21,6%
Vyhlásenie
26,0%
25,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
15,8%
jemne prepojená paleta
16,0%
24,1%
Vyvážená harmónia
18,0%
14,5%
Silná farebná jednota
42,0%
32,5%
Jednotná paleta
16,0%
13,0%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca James Ensor rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Vstup Krista do Brusela
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
200
600
Sebeportrét s maskami
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
500
Skeletons Warming Themselves
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
500
300
Dama v nebezpečí
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
Death and the Masks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
200
La mare aux peupliers ou Et…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Lievre et corbeau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Le marche a Ostende
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Le Foudroiement des anges r…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Personnages devant l' affic…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Je James Ensor konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
54 300
80,9%
telefóny
10 800
16,1%
tablety
2 000
3,0%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca James Ensor?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
3 000
46,9%
francúzsky
700
10,9%
portugalsky
700
10,9%
nemecky
400
6,2%
poľsky
400
6,2%
rusky
400
6,2%
taliansky
300
4,7%
Chinese
200
3,1%
dánsky
100
1,6%
španielsky
100
1,6%
Aká je denná čítanosť James Ensor vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
900
st 23 Sep
700
št 24 Sep
1 200
pi 25 Sep
500
so 26 Sep
500
ne 27 Sep
1 400
po 28 Sep
800
ut 29 Sep
900
st 30 Sep
900
št 1 Okt
600
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
1 000
po 5 Okt
1 900
ut 6 Okt
1 600
st 7 Okt
1 200
št 8 Okt
2 200
pi 9 Okt
1 000
so 10 Okt
900
ne 11 Okt
700
po 12 Okt
1 300
ut 13 Okt (predpoveď)
1 700
st 14 Okt (predpoveď)
1 400
št 15 Okt (predpoveď)
2 000
pi 16 Okt (predpoveď)
800
so 17 Okt (predpoveď)
700
ne 18 Okt (predpoveď)
1 500
po 19 Okt (predpoveď)
2 000
ut 20 Okt (predpoveď)
1 900
st 21 Okt (predpoveď)
1 500
št 22 Okt (predpoveď)
2 200
pi 23 Okt (predpoveď)
900
so 24 Okt (predpoveď)
800
ne 25 Okt (predpoveď)
1 700
po 26 Okt (predpoveď)
2 200
ut 27 Okt (predpoveď)
2 000
st 28 Okt (predpoveď)
1 700
št 29 Okt (predpoveď)
2 400
pi 30 Okt (predpoveď)
1 000
so 31 Okt (predpoveď)
800
ne 1 Nov (predpoveď)
1 800
po 2 Nov (predpoveď)
2 400
James Ensor: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od James Ensor má najviac vyhľadaní?
Vstup Krista do Brusela: 1 800 návštev, 3% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u James Ensor?
67 100 návštev za dvanásť mesiacov (14 800 záznamov umelca, 52 300 diel)
Hľadajú sa informácie o James Ensor častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (81%), telefóny (16%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 81%.
V akých jazykoch sa konzultuje o James Ensor?
anglicky (47%), francúzsky (11%) a portugalsky (11%); najviac zastupuje jazyk anglicky s podielom 47%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od James Ensor?
Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 47% návštev z 38% katalógu.