Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Ensor na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
James Ensor: štatistiky v skratke
Skelety sa ohrievajú je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James Ensor: 3 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 5% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Death and the Masks a Sebeportrét s maskami. Celkový počet prehliadok: 86 100 (21 400 profil umelca, 64 700 diela). Nárast o 53% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (40 500 návštev). Jazyky: anglicky (36%), francúzsky (11%) a holandsky (10%). Krajiny: Spojené štáty americké (15%), Belgicko (10%) a Francúzsko (8%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (74%), telefóny (22%) a tablety (4%). Zistená preferencia: Vyvážene jemná (Saturácia farieb), 43% návštev pre 20% katalógu.
Top 10 diel umelca James Ensor podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu James Ensor, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu James Ensor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 800
Júl 2026
5 800
34 700
Aug 2026
4 800
7 400
Sep 2026
4 000
8 400
Okt 2026
6 600
12 400
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca James Ensor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od James Ensor si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
65,3%
86,0%
Mystický
6,1%
4,5%
Pokojná atmosféra
12,2%
3,2%
Nostalgický
8,2%
1,9%
Elegantný
0,0%
2,1%
Pokojný
4,1%
1,7%
Éterický
2,0%
0,2%
Romantický
2,0%
0,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
32,6%
46,7%
Tajomný
14,3%
18,2%
Dramatický
8,2%
10,8%
Napätý
14,3%
10,3%
Kontemplatívny
14,3%
7,3%
Zúfalý a vážny
6,1%
4,0%
Pokojná
2,0%
0,6%
Radostný
0,0%
0,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
20,0%
10,9%
Mäkký tieň
22,0%
21,9%
Mierny jas
28,0%
29,6%
Svetlá rovnováha
28,0%
35,5%
Luminózny
2,0%
2,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
20,0%
14,9%
Subtelné tóny farieb
48,0%
29,0%
Vyvážene jemná
20,0%
42,7%
Výrazná prítomnosť farieb
12,0%
13,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
42,9%
48,0%
Zemité tóny
42,9%
39,2%
Tmavé tóny
14,3%
11,5%
Monochromatické
0,0%
1,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
24,0%
15,5%
Vyvážené
56,0%
66,7%
Sýte
20,0%
17,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
8,8%
Jemný
26,0%
26,1%
Vyvážený
10,0%
17,3%
Výrazný
12,0%
21,1%
Vyhlásenie
32,0%
26,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
18,0%
17,9%
jemne prepojená paleta
8,0%
25,0%
Vyvážená harmónia
18,0%
15,0%
Silná farebná jednota
32,0%
30,3%
Jednotná paleta
24,0%
11,8%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca James Ensor rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Vstup Krista do Brusela
0
0
0
0
0
0
0
200
600
200
600
800
Sebeportrét s maskami
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
500
900
Kúpeľne v Ostende
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Skelety sa ohrievajú
0
0
0
0
0
0
0
0
900
500
300
1 100
Dama v nebezpečí
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
200
The Bad Doctors
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
800
0
The Intrigue
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
400
700
The Frightful Musicians
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
400
The Wise Judges
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
0
Ecce Homo (Christ and the C…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
100
Je James Ensor konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
63 300
73,5%
telefóny
19 200
22,3%
tablety
3 600
4,2%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca James Ensor?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
2 200
36,1%
francúzsky
700
11,5%
holandsky
600
9,8%
rusky
400
6,6%
Chinese
400
6,6%
nemecky
300
4,9%
španielsky
300
4,9%
taliansky
300
4,9%
portugalsky
300
4,9%
ukrajinsky
200
3,3%
Aká je denná čítanosť James Ensor vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
700
pi 16 Okt
400
so 17 Okt
800
ne 18 Okt
400
po 19 Okt
1 300
ut 20 Okt
1 300
st 21 Okt
400
št 22 Okt
1 400
pi 23 Okt
1 200
so 24 Okt
1 800
ne 25 Okt
2 000
po 26 Okt
1 300
ut 27 Okt
1 000
st 28 Okt
500
št 29 Okt
900
pi 30 Okt
1 000
so 31 Okt
500
ne 1 Nov
600
po 2 Nov
800
ut 3 Nov
800
st 4 Nov
1 000
št 5 Nov (predpoveď)
900
pi 6 Nov (predpoveď)
700
so 7 Nov (predpoveď)
900
ne 8 Nov (predpoveď)
900
po 9 Nov (predpoveď)
1 000
ut 10 Nov (predpoveď)
900
st 11 Nov (predpoveď)
500
št 12 Nov (predpoveď)
900
pi 13 Nov (predpoveď)
800
so 14 Nov (predpoveď)
900
ne 15 Nov (predpoveď)
900
po 16 Nov (predpoveď)
1 000
ut 17 Nov (predpoveď)
900
st 18 Nov (predpoveď)
600
št 19 Nov (predpoveď)
900
pi 20 Nov (predpoveď)
800
so 21 Nov (predpoveď)
900
ne 22 Nov (predpoveď)
900
po 23 Nov (predpoveď)
1 000
ut 24 Nov (predpoveď)
900
st 25 Nov (predpoveď)
600
James Ensor: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od James Ensor má najviac vyhľadaní?
Skelety sa ohrievajú: 3 800 návštev, 5% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u James Ensor?
86 100 návštev za dvanásť mesiacov (21 400 záznamov umelca, 64 700 diel)
Hľadajú sa informácie o James Ensor častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (74%), telefóny (22%) a tablety (4%); najviac ich je na pou počítače s podielom 74%.
V akých jazykoch sa konzultuje o James Ensor?
anglicky (36%), francúzsky (11%) a holandsky (10%); najviac zastupuje jazyk anglicky s podielom 36%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od James Ensor?
Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 43% návštev z 20% katalógu.