Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Giles na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Giles: štatistiky v skratke
Stags on the Highlands je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James Giles: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Fyvie Castle, Aberdeenshire a Gray Campbell. Celkový počet prehliadok: 3 600 (1 700 profil umelca, 1 900 diela). Pokles o 25% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 900 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (86%), telefóny (11%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Zemité tóny (Paleta farieb), 88% návštev pre 69% katalógu.
Top 10 diel umelca James Giles podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu James Giles, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Stags on the Highlands
300 návštev · 15,0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 návštev · 10,0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 návštev · 10,0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 návštev · 5,0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 návštev · 5,0%
-
6
Waterfall, 1851
100 návštev · 5,0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 návštev · 5,0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 návštev · 5,0%
-
9
Tolquhon Castle
100 návštev · 5,0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 návštev · 5,0%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu James Giles?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 500 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca James Giles?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od James Giles si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 35,0% |
| Mäkký tieň | 42,0% | 35,0% |
| Mierny jas | 22,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 5,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,8% | 88,2% |
| Neutrálne tóny | 14,6% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 30,0% |
| Vyvážené | 68,0% | 70,0% |
| Sýte | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 10,0% |
| Jemný | 18,0% | 15,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,0% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 48,0% | 65,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 15,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 5,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 30,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca James Giles rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falconier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je James Giles konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 100 | 86,1% |
| telefóny | 400 | 11,1% |
| tablety | 100 | 2,8% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca James Giles?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 60,0% |
| kórejsky | 100 | 20,0% |
| srbsky | 100 | 20,0% |
Aká je denná čítanosť James Giles vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 300 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
James Giles: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od James Giles má najviac vyhľadaní?
- Stags on the Highlands: 300 návštev, 15% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u James Giles?
- 3 600 návštev za dvanásť mesiacov (1 700 záznamov umelca, 1 900 diel)
Hľadajú sa informácie o James Giles častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (86%), telefóny (11%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 86%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od James Giles?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 88% návštev z 69% katalógu.