Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Peel na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Peel: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James Peel v databáze WikiOO.org dielo Roke Farm, Witley, Surrey: 200 návštev, čo predstavuje 17% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Borrowdale, Cumbria a Church Field at Edmonton. Záznamy o umelcovite James Peel boli navštívené 1 600krát: 500 na profilu umelca a 1 100 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 500 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 50% návštev oproti 39% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca James Peel
Diela umelca James Peel zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Roke Farm, Witley, Surrey
200 návštev · 16,7%
-
2
Borrowdale, Cumbria
200 návštev · 16,7%
-
3
Church Field at Edmonton, 1869
100 návštev · 8,3%
-
4
Landscape with a River, 1877
100 návštev · 8,3%
-
5
Totteridge, near Hampstead, 1900
100 návštev · 8,3%
-
6
Near Rosthwaite
100 návštev · 8,3%
-
7
The Head of Loch Lomond
100 návštev · 8,3%
-
8
The Reaper
100 návštev · 8,3%
-
9
Cotherstone, Yorkshire
100 návštev · 8,3%
-
10
Landscape with Cows
100 návštev · 8,3%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o James Peel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca James Peel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela James Peel si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,4% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 21,9% | 25,0% |
| Mierny jas | 56,1% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 19,5% | 25,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 19,5% | 8,3% |
| Subtelné tóny farieb | 39,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 36,6% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,9% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 43,3% | 50,0% |
| Zemité tóny | 43,3% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 13,3% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 21,9% | 25,0% |
| Vyvážené | 65,8% | 58,3% |
| Sýte | 12,2% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 7,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,3% | 16,7% |
| Výrazný | 14,6% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 68,3% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,6% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,9% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 34,2% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 46,3% | 50,0% |
Ktoré diela umelca James Peel sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moel Siabod, North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Easby Abbey, North Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mill near Sheppard, Devon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James McAllister Hall ( ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyfyng Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pont y Pant and the Lledr V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Rosthwaite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cows and Cow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s James Peel?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s James Peel je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti James Peel
Ktoré diela umelca James Peel sú najčastejšie vyhlimatované?
- Roke Farm, Witley, Surrey, s 200 návštevami (17% všetkých prehliadok umelca James Peel). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol James Peel vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 600krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 100 na profiloch diel.
Aké diela od James Peel majú čitatelia najradšej?
- Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 50% návštev oproti 39% v katalógu.