Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Stark na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Stark: štatistiky v skratke
Landscape With A Cottage je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca James Stark: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Sheep Washing a Travellers On A Wooded Track. Celkový počet prehliadok: 3 100 (500 profil umelca, 2 600 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (2 800 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (97%) a telefóny (3%). Zistená preferencia: Vyvážený (Kontrast), 16% návštev pre 4% katalógu.
Top 10 diel umelca James Stark podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu James Stark, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Landscape With A Cottage
200 návštev · 6,5%
-
2
Sheep Washing
200 návštev · 6,5%
-
3
Travellers On A Wooded Track
200 návštev · 6,5%
-
4
Milking The Cows
200 návštev · 6,5%
-
5
A View Through Trees With A Horseman And Other Figures, Cattle And Sheep
100 návštev · 3,2%
-
6
Travellers Resting On A Wooded Track
100 návštev · 3,2%
-
7
Distant View Of Windsor
100 návštev · 3,2%
-
8
Lane Scene, With Horseman Talking To A Woman
100 návštev · 3,2%
-
9
The Edge Of A Wood
100 návštev · 3,2%
-
10
Wooded Lane With Cottages And A Figure In Red
100 návštev · 3,2%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu James Stark?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca James Stark?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od James Stark si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,0% | 9,7% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 29,0% |
| Mierny jas | 44,0% | 45,2% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 16,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 18,0% | 9,7% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 32,3% |
| Vyvážene jemná | 46,0% | 48,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 9,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 52,2% |
| Neutrálne tóny | 35,3% | 34,8% |
| Tmavé tóny | 14,7% | 13,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 12,9% |
| Vyvážené | 66,0% | 77,4% |
| Sýte | 12,0% | 9,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 3,2% |
| Jemný | 8,0% | 3,2% |
| Vyvážený | 4,0% | 16,1% |
| Výrazný | 20,0% | 16,1% |
| Vyhlásenie | 64,0% | 61,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 6,5% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 3,2% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 3,2% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 29,0% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 58,1% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca James Stark rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Road Scene At Intwood, Norf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footbridge Over A Stream, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Lane With Cottages A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distant View Of Windsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With A Path Betwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep Washing, Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lloyd's Pulpit, Festiniog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With A Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape With Figures At A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je James Stark konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 96,8% |
| telefóny | 100 | 3,2% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca James Stark?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť James Stark vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
James Stark: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od James Stark má najviac vyhľadaní?
- Landscape With A Cottage: 200 návštev, 6% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u James Stark?
- 3 100 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 2 600 diel)
Hľadajú sa informácie o James Stark častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (97%) a telefóny (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 97%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od James Stark?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 16% návštev z 4% katalógu.