Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Frans Van Bloemen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Frans Van Bloemen: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Jan Frans Van Bloemen v databáze WikiOO.org dielo Arcadian Landscape: 300 návštev, čo predstavuje 14% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich A classical landscape a A Classical Landscape with a Traveller and Two Women Conversing and Three Goats Gambolling. Záznamy o umelcovite Jan Frans Van Bloemen boli navštívené 4 100krát: 2 000 na profilu umelca a 2 100 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 94% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 000 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (61%) a telefóny (39%). Čitatelia sa obracajú na Mäkký tieň (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 82% návštev oproti 61% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Jan Frans Van Bloemen
Diela umelca Jan Frans Van Bloemen zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Arcadian Landscape
300 návštev · 13,6%
-
2
A classical landscape
300 návštev · 13,6%
-
3
A Classical Landscape with a Traveller and Two Women Conversing and Three Goats Gambolling
200 návštev · 9,1%
-
4
A Scene in the Roman Campagna, 1736
200 návštev · 9,1%
-
5
Landscape with a Building and Distant Mountains
200 návštev · 9,1%
-
6
An Italian Landscape with Classical Figures
200 návštev · 9,1%
-
7
Roman buildings
100 návštev · 4,5%
-
8
Landscape with a Waterfall and Buildings
100 návštev · 4,5%
-
9
View of Rome from the Baberini Palace
100 návštev · 4,5%
-
10
Classical Landscape with Fishermen
100 návštev · 4,5%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Jan Frans Van Bloemen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 700 | 1 300 |
| Aug 2026 | 1 300 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Jan Frans Van Bloemen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Jan Frans Van Bloemen si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,6% | 9,1% |
| Mäkký tieň | 61,0% | 81,8% |
| Mierny jas | 24,4% | 9,1% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,6% | 22,7% |
| Subtelné tóny farieb | 46,3% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 17,1% | 27,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 68,3% | 59,1% |
| Vyvážené | 31,7% | 40,9% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,9% | 0,0% |
| Výrazný | 19,5% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 73,2% | 90,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,1% | 18,2% |
| jemne prepojená paleta | 12,2% | 4,5% |
| Vyvážená harmónia | 4,9% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 56,1% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 9,8% | 22,7% |
Ktoré diela umelca Jan Frans Van Bloemen sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arcadian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| A Classical Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Classical Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene in the Roman Campag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Classical Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pastoral landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Waterfall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roman buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Jan Frans Van Bloemen?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 500 | 61,0% |
| telefóny | 1 600 | 39,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Jan Frans Van Bloemen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Jan Frans Van Bloemen je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Jan Frans Van Bloemen
Ktoré diela umelca Jan Frans Van Bloemen sú najčastejšie vyhlimatované?
- Arcadian Landscape, s 300 návštevami (14% všetkých prehliadok umelca Jan Frans Van Bloemen). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Jan Frans Van Bloemen vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 4 100krát za posledných dvanásť mesiacov: 2 000 na profilu umelca a 2 100 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Jan Frans Van Bloemen?
- Jan Frans Van Bloemen je vyhľadávaný na pou počítače (61%) a telefóny (39%); pou počítače predstavuje 61% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Jan Frans Van Bloemen majú čitatelia najradšej?
- Mäkký tieň (Luminancia): 82% návštev oproti 61% v katalógu.