Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Josef Horemans Starší na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Josef Horemans Starší: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Jan Josef Horemans Starší v databáze WikiOO.org dielo Operation: 400 návštev, čo predstavuje 44% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient a A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Záznamy o umelcovite Jan Josef Horemans Starší boli navštívené 2 700krát: 1 900 na profilu umelca a 800 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 900 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 78% návštev oproti 48% diel.
6 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Jan Josef Horemans Starší
Diela umelca Jan Josef Horemans Starší zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Operation, 1740
400 návštev · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 návštev · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 návštev · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 návštev · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 návštev · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 návštev · 11,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Jan Josef Horemans Starší?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 300 | 600 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Jan Josef Horemans Starší?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Jan Josef Horemans Starší si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 74,2% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 6,5% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,2% | 0,0% |
| Luminózny | 16,1% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,7% | 22,2% |
| Subtelné tóny farieb | 48,4% | 77,8% |
| Vyvážene jemná | 12,9% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,4% | 100,0% |
| Monochromatické | 13,8% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 13,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 67,7% | 88,9% |
| Vyvážené | 19,4% | 11,1% |
| Sýte | 12,9% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 67,7% | 77,8% |
| Jemný | 19,4% | 22,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,9% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,2% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 9,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 9,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 58,1% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 19,4% | 44,4% |
Ktoré diela umelca Jan Josef Horemans Starší sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Jan Josef Horemans Starší?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| maďarsky | 100 | 50,0% |
Koľko konzultácií s Jan Josef Horemans Starší je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Jan Josef Horemans Starší
Ktoré diela umelca Jan Josef Horemans Starší sú najčastejšie vyhlimatované?
- Operation, s 400 návštevami (44% všetkých prehliadok umelca Jan Josef Horemans Starší). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 6 diel.
Koľkokrát bol Jan Josef Horemans Starší vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 700krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 900 na profilu umelca a 800 na profiloch diel.
Aké diela od Jan Josef Horemans Starší majú čitatelia najradšej?
- Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 78% návštev oproti 48% v katalógu.