Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Sluyters na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Sluyters: štatistiky v skratke
Sawmill Het Luipaard je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Jan Sluyters: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 26% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Elisha and the Son of the Shunammite Woman a Landscape by Moonlight II. Celkový počet prehliadok: 2 000 (500 profil umelca, 1 500 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (1 700 návštev). Zistená preferencia: Zemité tóny (Paleta farieb), 81% návštev pre 52% katalógu.
Top 10 diel umelca Jan Sluyters podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Jan Sluyters, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Sawmill Het Luipaard
500 návštev · 26,3%
-
2
Elisha and the Son of the Shunammite Woman, 1904
300 návštev · 15,8%
-
3
Landscape by Moonlight II, 1911
100 návštev · 5,3%
-
4
Houses in the snow print
100 návštev · 5,3%
-
5
Townview, Amsterdam ''Het Rokin''
100 návštev · 5,3%
-
6
Portrait of the 20-year-old Ina Leaves, 1932
100 návštev · 5,3%
-
7
Still life with standing nude
100 návštev · 5,3%
-
8
Still Life with Spring Flowers, 1926
100 návštev · 5,3%
-
9
Still life with fruit
100 návštev · 5,3%
-
10
Paris cityview
100 návštev · 5,3%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Jan Sluyters?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Jan Sluyters?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Jan Sluyters si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 15,6% | 21,1% |
| Mäkký tieň | 34,4% | 47,4% |
| Mierny jas | 37,5% | 26,3% |
| Svetlá rovnováha | 6,2% | 5,3% |
| Luminózny | 6,2% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 10,5% |
| Subtelné tóny farieb | 40,6% | 52,6% |
| Vyvážene jemná | 18,8% | 31,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 3,1% | 5,3% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,2% | 81,2% |
| Tmavé tóny | 21,7% | 6,2% |
| Neutrálne tóny | 13,0% | 6,2% |
| Monochromatické | 4,3% | 6,2% |
| Pastelové tóny | 8,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 31,2% | 31,6% |
| Vyvážené | 53,1% | 63,2% |
| Sýte | 15,6% | 5,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,8% | 5,3% |
| Jemný | 15,6% | 31,6% |
| Vyvážený | 9,4% | 5,3% |
| Výrazný | 25,0% | 15,8% |
| Vyhlásenie | 31,2% | 42,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,0% | 36,8% |
| jemne prepojená paleta | 21,9% | 5,3% |
| Vyvážená harmónia | 28,1% | 26,3% |
| Silná farebná jednota | 15,6% | 26,3% |
| Jednotná paleta | 9,4% | 5,3% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Jan Sluyters rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elisha and the Son of the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape by Moonlight II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hat with flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with standing nu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses in the Jordaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sawmill Het Luipaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Recumbent female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an art collecto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Jan Sluyters?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| estónsky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť Jan Sluyters vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 300 |
Jan Sluyters: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Jan Sluyters má najviac vyhľadaní?
- Sawmill Het Luipaard: 500 návštev, 26% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Jan Sluyters?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Jan Sluyters?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 81% návštev z 52% katalógu.