Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Van Grevenbroeck na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Van Grevenbroeck: štatistiky v skratke
Venetian doctor during the time of the plague. Museo Correr, Venice je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Jan Van Grevenbroeck: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: A Gentlewoman In Evening Dress, The Wife Of A Dignitary a Venetian Doctor during the time of the plague. Celkový počet prehliadok: 1 200 (500 profil umelca, 700 diela). Pokles o 50% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (700 návštev). Zistená preferencia: Jednotná paleta (Harmónia farieb), 44% návštev pre 12% katalógu.
Top 7 diel umelca Jan Van Grevenbroeck podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Jan Van Grevenbroeck, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Venetian doctor during the time of the plague. Museo Correr, Venice
300 návštev · 33,3%
-
2
A Gentlewoman In Evening Dress, The Wife Of A Dignitary
100 návštev · 11,1%
-
3
Venetian Doctor during the time of the plague
100 návštev · 11,1%
-
4
Nobleman Playing Football, Venetian
100 návštev · 11,1%
-
5
Punishment Of A Sorceress (pen ^ Ink And
100 návštev · 11,1%
-
6
Venetian Missionary In China
100 návštev · 11,1%
-
7
Venetian Bellmaker''s Shop
100 návštev · 11,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Jan Van Grevenbroeck?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Jan Van Grevenbroeck?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Jan Van Grevenbroeck si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 2,5% | 0,0% |
| Mierny jas | 20,0% | 44,4% |
| Svetlá rovnováha | 25,0% | 11,1% |
| Luminózny | 52,5% | 44,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 47,5% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 17,5% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 44,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,0% | 11,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 82,0% | 44,4% |
| Zemité tóny | 12,8% | 44,4% |
| Pastelové tóny | 5,1% | 11,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,5% | 22,2% |
| Vyvážené | 50,0% | 22,2% |
| Sýte | 27,5% | 55,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 17,5% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 77,5% | 100,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 22,2% |
| jemne prepojená paleta | 15,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 32,5% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 12,5% | 44,4% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Jan Van Grevenbroeck rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Ambassador Of The Repub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Moneylender, from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robes of the lay guild of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Doughnut Seller (p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Noblemen In A Cafe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Tobacco Vendor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian doctor during the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| A Jewish Shopkeeper With Tw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venetian Doctor during the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A penitent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Jan Van Grevenbroeck?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Jan Van Grevenbroeck vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Jan Van Grevenbroeck: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Jan Van Grevenbroeck má najviac vyhľadaní?
- Venetian doctor during the time of the plague. Museo Correr, Venice: 300 návštev, 33% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Jan Van Grevenbroeck?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 700 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Jan Van Grevenbroeck?
- Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 44% návštev z 12% katalógu.