Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jean Arp na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jean Arp: štatistiky v skratke
Owl Dream je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Jean Arp: 1 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 35% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Human Concretion without Oval Bowl a Configuration 3. Celkový počet prehliadok: 6 600 (1 900 profil umelca, 4 700 diela). Pokles o 55% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (3 400 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (62%) a telefóny (38%). Zistená preferencia: Vyvážený (Kontrast), 41% návštev pre 4% katalógu.
Top 10 diel umelca Jean Arp podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Jean Arp, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Owl Dream
1 900 návštev · 35,2%
-
2
Human Concretion without Oval Bowl
300 návštev · 5,6%
-
3
Configuration 3
200 návštev · 3,7%
-
4
The three graces
200 návštev · 3,7%
-
5
Untitled (198)
200 návštev · 3,7%
-
6
Abstract composition
100 návštev · 1,9%
-
7
Relief, clock
100 návštev · 1,9%
-
8
Constellation of seven shapes called 'He made the court'
100 návštev · 1,9%
-
9
Man, mustache, navel
100 návštev · 1,9%
-
10
Geometric forms
100 návštev · 1,9%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Jean Arp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 900 | 2 500 |
| Aug 2026 | 200 | 1 800 |
| Sep 2026 | 700 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Jean Arp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Jean Arp si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 7,4% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 5,6% |
| Mierny jas | 14,0% | 46,3% |
| Svetlá rovnováha | 38,0% | 27,8% |
| Luminózny | 32,0% | 13,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 58,0% | 74,1% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 7,4% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 9,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 20,0% | 5,6% |
| Sýta farba | 4,0% | 3,7% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 55,8% | 75,0% |
| Zemité tóny | 18,6% | 13,5% |
| Tmavé tóny | 4,7% | 7,7% |
| Monochromatické | 9,3% | 3,9% |
| Pastelové tóny | 9,3% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,0% | 70,4% |
| Vyvážené | 26,0% | 20,4% |
| Sýte | 26,0% | 9,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 7,4% |
| Jemný | 16,0% | 11,1% |
| Vyvážený | 4,0% | 40,7% |
| Výrazný | 14,0% | 9,3% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 31,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 7,4% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 7,4% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 42,6% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 25,9% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Jean Arp rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alou with Talons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Relief, clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sculpture de Silence, Corne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pták Padajícího | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Configuration 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Geometric forms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poupée Basset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Human Concretion 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Column of dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amega in omega | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Jean Arp konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 100 | 62,1% |
| telefóny | 2 500 | 37,9% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Jean Arp?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 1 000 | 43,5% |
| kórejsky | 300 | 13,0% |
| španielsky | 200 | 8,7% |
| maďarsky | 200 | 8,7% |
| dánsky | 100 | 4,3% |
| francúzsky | 100 | 4,3% |
| taliansky | 100 | 4,3% |
| holandsky | 100 | 4,3% |
| rusky | 100 | 4,3% |
| slovensky | 100 | 4,3% |
Aká je denná čítanosť Jean Arp vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 300 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 400 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 300 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 300 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 600 |
Jean Arp: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Jean Arp má najviac vyhľadaní?
- Owl Dream: 1 900 návštev, 35% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Jean Arp?
- 6 600 návštev za dvanásť mesiacov (1 900 záznamov umelca, 4 700 diel)
Hľadajú sa informácie o Jean Arp častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (62%) a telefóny (38%); najviac ich je na pou počítače s podielom 62%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Jean Arp?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 41% návštev z 4% katalógu.