Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jerome Blum na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jerome Blum: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Jerome Blum je Anemones in Green Bowl, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú The Aviators a Portrait of John Masefield. Profil umelca bol otvorený 100krát a záznamy o dielach 600krát, čo predstavuje celkom 700 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 700. Čitatelia si vyberajú Jemný (Kontrast) pri 67% návštev, čo predstavuje 23% katalógu.
Jerome Blum: 4 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Jerome Blum a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil Jerome Blum si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Jerome Blum vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Jerome Blum?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,8% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 30,8% | 0,0% |
| Mierny jas | 23,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 7,7% | 33,3% |
| Luminózny | 7,7% | 16,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,8% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 38,5% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 23,1% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,7% | 33,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,9% | 16,7% |
| Neutrálne tóny | 15,4% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 33,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,8% | 0,0% |
| Vyvážené | 61,5% | 66,7% |
| Sýte | 7,7% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,7% | 0,0% |
| Jemný | 23,1% | 66,7% |
| Vyvážený | 30,8% | 16,7% |
| Výrazný | 30,8% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 7,7% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 7,7% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 15,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 76,9% | 50,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Jerome Blum podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forest Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of John Masefield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Anemones in Green Bowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View through Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blacksmith Shop Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man on Bench in Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Cloud, Chartres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Jerome Blum?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Jerome Blum a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Jerome Blum
Ktoré dielo umelca Jerome Blum sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Anemones in Green Bowl s 200 návštevami a 33% konzultáciami. Nad ním je usadzených 4 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Jerome Blum na WikiOO.org?
- 700 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na profilu umelca, 600 na jeho dielach.
Aké diela umelca Jerome Blum zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Jemný (Kontrast) získavajú 67% návštev pre 23% katalógu.