Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Claude Nattes na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Claude Nattes: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca John Claude Nattes v databáze WikiOO.org dielo Street scene: 200 návštev, čo predstavuje 15% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich The Hermitage' at Montmorency, a Axford and Paragon Buildings. Záznamy o umelcovite John Claude Nattes boli navštívené 1 700krát: 500 na profilu umelca a 1 200 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 300 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Neutrálne tóny (Paleta farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 60% návštev oproti 41% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca John Claude Nattes
Diela umelca John Claude Nattes zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Street scene
200 návštev · 15,4%
-
2
The Hermitage' at Montmorency,, 1809
100 návštev · 7,7%
-
3
Axford and Paragon Buildings
100 návštev · 7,7%
-
4
The Steam Pump of Gros-Caillou,, 1810
100 návštev · 7,7%
-
5
The Church Of Sutton St. Nicholas, Lincolnshire; And Long Sutton Church, Lincolnshire
100 návštev · 7,7%
-
6
The crescent
100 návštev · 7,7%
-
7
Sydney Gardens, Bath, 1805
100 návštev · 7,7%
-
8
The Washing Place Of The Hotel-dieu And The Pont
100 návštev · 7,7%
-
9
Study Of An Oak Tree, Hyde Park
100 návštev · 7,7%
-
10
Pulteney Bridge
100 návštev · 7,7%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o John Claude Nattes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca John Claude Nattes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela John Claude Nattes si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 38,5% |
| Mierny jas | 46,0% | 30,8% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 23,1% |
| Luminózny | 4,0% | 7,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 66,0% | 69,2% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 30,8% |
| Vyvážene jemná | 2,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 40,0% |
| Neutrálne tóny | 41,2% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 2,9% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,9% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 53,8% |
| Vyvážené | 46,0% | 46,2% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 7,7% |
| Jemný | 18,0% | 7,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 7,7% |
| Výrazný | 6,0% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 64,0% | 61,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 15,4% |
| Silná farebná jednota | 56,0% | 61,5% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 15,4% |
Ktoré diela umelca John Claude Nattes sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Axford and Paragon Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of The Pont-au-change | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of the River Seine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hermitage' at Montmoren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marlborough Street, from 'B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists visiting the tomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The south-western aspect of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s John Claude Nattes?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s John Claude Nattes je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti John Claude Nattes
Ktoré diela umelca John Claude Nattes sú najčastejšie vyhlimatované?
- Street scene, s 200 návštevami (15% všetkých prehliadok umelca John Claude Nattes). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol John Claude Nattes vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 700krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 200 na profiloch diel.
Aké diela od John Claude Nattes majú čitatelia najradšej?
- Neutrálne tóny (Paleta farieb): 60% návštev oproti 41% v katalógu.