Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Emms na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Emms: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca John Emms je Dogs Watching Bathers, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú After A Good Day a Puck. Profil umelca bol otvorený 0krát a záznamy o dielach 1 400krát, čo predstavuje celkom 1 400 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 200. Čitatelia si vyberajú Výrazný (Kontrast) pri 50% návštev, čo predstavuje 17% katalógu.
John Emms: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca John Emms a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Dogs Watching Bathers
300 návštev · 18,8%
-
2
After A Good Day
200 návštev · 12,5%
-
3
Puck
200 návštev · 12,5%
-
4
Seaside Donkeys
200 návštev · 12,5%
-
5
Portrait Of A Terrier
100 návštev · 6,2%
-
6
Hounds In A Stable Interior
100 návštev · 6,2%
-
7
Greyhounds
100 návštev · 6,2%
-
8
Puck -
100 návštev · 6,2%
-
9
The Faith Of St. Bernard
100 návštev · 6,2%
-
10
Study Of Hounds
100 návštev · 6,2%
Kedy bol siroký profil John Emms si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca John Emms vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca John Emms?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 17,1% | 6,2% |
| Mäkký tieň | 43,9% | 37,5% |
| Mierny jas | 26,8% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 9,8% | 31,2% |
| Luminózny | 2,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,9% | 12,5% |
| Subtelné tóny farieb | 41,5% | 43,8% |
| Vyvážene jemná | 26,8% | 31,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,8% | 12,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,6% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 17,6% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 11,8% | 12,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,8% | 6,2% |
| Vyvážené | 61,0% | 81,2% |
| Sýte | 12,2% | 12,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 17,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,4% | 12,5% |
| Výrazný | 17,1% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 63,4% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 9,8% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 7,3% | 6,2% |
| Vyvážená harmónia | 14,6% | 6,2% |
| Silná farebná jednota | 53,7% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 14,6% | 12,5% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca John Emms podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Pair Of Liver And White C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Callum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fox Hounds And A Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Newforest Buckhounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Two Hounds In A Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Faith Of St. Bernard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Bernard Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hounds by a Kennel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foxhounds at a kennel door | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s John Emms?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre John Emms a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 100 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca John Emms
Ktoré dielo umelca John Emms sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Dogs Watching Bathers s 300 návštevami a 19% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca John Emms na WikiOO.org?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na profilu umelca, 1 400 na jeho dielach.
Aké diela umelca John Emms zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Výrazný (Kontrast) získavajú 50% návštev pre 17% katalógu.