Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Frederick Herring Sr. na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Frederick Herring Sr.: štatistiky v skratke
Mazeppa Pursued by Wolves je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca John Frederick Herring Sr.: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Two Horses with a Foal, by a Fence a Streatlam Stud, Mares and Foals. Celkový počet prehliadok: 3 800 (600 profil umelca, 3 200 diela). Nárast o 150% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (3 100 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (89%) a telefóny (11%). Zistená preferencia: Zemité tóny (Paleta farieb), 80% návštev pre 59% katalógu.
Top 10 diel umelca John Frederick Herring Sr. podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu John Frederick Herring Sr., ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 návštev · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 návštev · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 návštev · 5,9%
-
4
Two cats
200 návštev · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 návštev · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 návštev · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 návštev · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 návštev · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 návštev · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 návštev · 2,9%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu John Frederick Herring Sr.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca John Frederick Herring Sr.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od John Frederick Herring Sr. si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 11,8% |
| Mäkký tieň | 52,0% | 38,2% |
| Mierny jas | 22,0% | 26,5% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 23,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 6,0% | 17,6% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 29,4% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 32,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 28,0% | 17,6% |
| Sýta farba | 2,0% | 2,9% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 59,1% | 80,0% |
| Tmavé tóny | 22,7% | 4,0% |
| Neutrálne tóny | 15,9% | 12,0% |
| Metalické tóny | 2,3% | 4,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 20,6% |
| Vyvážené | 56,0% | 55,9% |
| Sýte | 32,0% | 23,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 2,9% |
| Jemný | 28,0% | 23,5% |
| Vyvážený | 12,0% | 14,7% |
| Výrazný | 24,0% | 17,6% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 41,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 5,9% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 5,9% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 11,8% |
| Silná farebná jednota | 52,0% | 55,9% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 20,6% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca John Frederick Herring Sr. rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je John Frederick Herring Sr. konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 89,5% |
| telefóny | 400 | 10,5% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca John Frederick Herring Sr.?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť John Frederick Herring Sr. vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
John Frederick Herring Sr.: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od John Frederick Herring Sr. má najviac vyhľadaní?
- Mazeppa Pursued by Wolves: 200 návštev, 6% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u John Frederick Herring Sr.?
- 3 800 návštev za dvanásť mesiacov (600 záznamov umelca, 3 200 diel)
Hľadajú sa informácie o John Frederick Herring Sr. častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (89%) a telefóny (11%); najviac ich je na pou počítače s podielom 89%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od John Frederick Herring Sr.?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 80% návštev z 59% katalógu.