Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Frederick Kensett na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Frederick Kensett: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca John Frederick Kensett je Hudson River Scene, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Sunset a Výhľad na Hudson. Profil umelca bol otvorený 900krát a záznamy o dielach 6 000krát, čo predstavuje celkom 6 900 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 25%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 5 700. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (99%) a telefóny (1%). Čitatelia si vyberajú Mierny jas (Luminancia) pri 48% návštev, čo predstavuje 28% katalógu.
John Frederick Kensett: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca John Frederick Kensett a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Hudson River Scene, 1857
400 návštev · 6,2%
-
2
Sunset, 1872
300 návštev · 4,6%
-
3
Výhľad na Hudson, 1865
300 návštev · 4,6%
-
4
Trout Fisherman, 1852
200 návštev · 3,1%
-
5
The White Mountains - From North Conway, 1851
200 návštev · 3,1%
-
6
Watering Cattle, 1844
200 návštev · 3,1%
-
7
Forest Interior with Stream
200 návštev · 3,1%
-
8
Členisko, 1863
200 návštev · 3,1%
-
9
Black Mountain, Lake George
200 návštev · 3,1%
-
10
Long Island Sound at Dawn
200 návštev · 3,1%
Kedy bol siroký profil John Frederick Kensett si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 400 |
| Júl 2026 | 800 | 4 900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Kedy sú autorské diela umelca John Frederick Kensett vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca John Frederick Kensett?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 9,2% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 9,2% |
| Mierny jas | 28,0% | 47,7% |
| Svetlá rovnováha | 40,0% | 21,5% |
| Luminózny | 14,0% | 12,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 23,1% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 33,9% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 38,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 4,6% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 72,7% | 58,6% |
| Zemité tóny | 20,4% | 39,7% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 1,7% |
| Monochromatické | 2,3% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 30,8% |
| Vyvážené | 56,0% | 52,3% |
| Sýte | 22,0% | 16,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 10,8% |
| Jemný | 4,0% | 1,5% |
| Vyvážený | 6,0% | 1,5% |
| Výrazný | 8,0% | 9,2% |
| Vyhlásenie | 76,0% | 76,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 4,6% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 9,2% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 18,5% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 27,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca John Frederick Kensett podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trout Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Old Pine, Darien, Conne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Walking Tour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hudson River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Cascade in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Newport Rocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Day on Conesus Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset on the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Untitled (D2XALP) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok John Frederick Kensett podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 800 | 98,6% |
| telefóny | 100 | 1,4% |
V akých jazykoch sa konzultuje s John Frederick Kensett?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre John Frederick Kensett a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
O čitateľoch umelca John Frederick Kensett
Ktoré dielo umelca John Frederick Kensett sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Hudson River Scene s 400 návštevami a 6% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca John Frederick Kensett na WikiOO.org?
- 6 900 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na profilu umelca, 6 000 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca John Frederick Kensett?
- Používajú pou počítače (99%) a telefóny (1%); pou počítače predstavuje 99% konzultácií.
Aké diela umelca John Frederick Kensett zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Mierny jas (Luminancia) získavajú 48% návštev pre 28% katalógu.