Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Jackson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Jackson: štatistiky v skratke
Study For 'bartholomew Johnson' je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca John Jackson: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: William Seguier - a Portrait Of A Young Man. Celkový počet prehliadok: 3 000 (1 300 profil umelca, 1 700 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (2 800 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (100%). Zistená preferencia: Silná farebná jednota (Harmónia farieb), 67% návštev pre 46% katalógu.
Top 10 diel umelca John Jackson podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu John Jackson, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Study For 'bartholomew Johnson'
200 návštev · 11,1%
-
2
William Seguier -
100 návštev · 5,6%
-
3
Portrait Of A Young Man
100 návštev · 5,6%
-
4
Portrait Of A Lady (mrs Parry, The Mother Of Sir W. E. Parry, Rn)
100 návštev · 5,6%
-
5
Sir John Barrow, 1st Bt
100 návštev · 5,6%
-
6
Richard James Lane
100 návštev · 5,6%
-
7
Samuel Wesley -
100 návštev · 5,6%
-
8
Wesley -
100 návštev · 5,6%
-
9
St Peter
100 návštev · 5,6%
-
10
Benjamin Edmonstone
100 návštev · 5,6%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu John Jackson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca John Jackson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od John Jackson si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 94,0% | 88,9% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 5,6% |
| Mierny jas | 2,0% | 5,6% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 66,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 84,0% | 77,8% |
| Vyvážené | 16,0% | 22,2% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 24,0% | 33,3% |
| Jemný | 38,0% | 22,2% |
| Vyvážený | 10,0% | 27,8% |
| Výrazný | 18,0% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 10,0% | 5,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,0% | 27,8% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 5,6% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 46,0% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca John Jackson rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vice-admiral Sir Richard Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend Robert Newton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir John Soane, In Masonic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wesley - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Murray, 1st Earl Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend William Holwell Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Seguier - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Je John Jackson konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 100,0% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca John Jackson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť John Jackson vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
John Jackson: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od John Jackson má najviac vyhľadaní?
- Study For 'bartholomew Johnson': 200 návštev, 11% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u John Jackson?
- 3 000 návštev za dvanásť mesiacov (1 300 záznamov umelca, 1 700 diel)
Hľadajú sa informácie o John Jackson častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (100%); najviac ich je na pou počítače s podielom 100%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od John Jackson?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 67% návštev z 46% katalógu.