Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Macwhirter na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Macwhirter: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca John Macwhirter v databáze WikiOO.org dielo Constantinople: 200 návštev, čo predstavuje 14% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Love among the Roses a The fisherman's haven, st monans, fifeshire. Záznamy o umelcovite John Macwhirter boli navštívené 1 900krát: 700 na profilu umelca a 1 200 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 33% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 400 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Vyvážene jemná (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 43% návštev oproti 26% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca John Macwhirter
Diela umelca John Macwhirter zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Constantinople
200 návštev · 14,3%
-
2
Love among the Roses
100 návštev · 7,1%
-
3
The fisherman's haven, st monans, fifeshire
100 návštev · 7,1%
-
4
Night, most glorious night, thou wert not made for slumber
100 návštev · 7,1%
-
5
'Night, most glorious night
100 návštev · 7,1%
-
6
A highland harvest
100 návštev · 7,1%
-
7
Autumn in the Highlands
100 návštev · 7,1%
-
8
Highland scene
100 návštev · 7,1%
-
9
An highland loch
100 návštev · 7,1%
-
10
Landscape
100 návštev · 7,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o John Macwhirter?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca John Macwhirter?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela John Macwhirter si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 7,1% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 14,3% |
| Mierny jas | 46,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 28,6% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 16,0% | 7,1% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 42,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 21,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 48,5% | 44,4% |
| Zemité tóny | 36,4% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 12,1% | 22,2% |
| Monochromatické | 3,0% | 0,0% |
| Prírodné témy | 0,0% | 11,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 7,1% |
| Vyvážené | 64,0% | 64,3% |
| Sýte | 12,0% | 28,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 7,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 21,4% |
| Výrazný | 30,0% | 21,4% |
| Vyhlásenie | 46,0% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 28,6% |
Ktoré diela umelca John Macwhirter sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The valley of Slaughter, Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| June in the Austrian Tyrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silver birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before a Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nature's archway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yosemite valley, california | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotch firs, rothiemurchus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Love among the Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s John Macwhirter?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s John Macwhirter je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti John Macwhirter
Ktoré diela umelca John Macwhirter sú najčastejšie vyhlimatované?
- Constantinople, s 200 návštevami (14% všetkých prehliadok umelca John Macwhirter). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol John Macwhirter vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 900krát za posledných dvanásť mesiacov: 700 na profilu umelca a 1 200 na profiloch diel.
Aké diela od John Macwhirter majú čitatelia najradšej?
- Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 43% návštev oproti 26% v katalógu.