Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Syer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Syer: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca John Syer v databáze WikiOO.org dielo The Avon From Shirehampton Park: 500 návštev, čo predstavuje 21% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich River Scene With Bridge And Rocky Pool a Porlock Road And Doone Valley. Záznamy o umelcovite John Syer boli navštívené 2 200krát: 500 na profilu umelca a 1 700 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 50% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 300 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Zemité tóny (Paleta farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 82% návštev oproti 40% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca John Syer
Diela umelca John Syer zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
The Avon From Shirehampton Park
500 návštev · 20,8%
-
2
River Scene With Bridge And Rocky Pool
300 návštev · 12,5%
-
3
Porlock Road And Doone Valley
300 návštev · 12,5%
-
4
A Surrey Mill Stream
300 návštev · 12,5%
-
5
Watermill
200 návštev · 8,3%
-
6
A Welsh Waterfall
100 návštev · 4,2%
-
7
Shipping Off Mumbles
100 návštev · 4,2%
-
8
Valley Of The Neath
100 návštev · 4,2%
-
9
Figures On A Road In Woods
100 návštev · 4,2%
-
10
On The Lyd
100 návštev · 4,2%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o John Syer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca John Syer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela John Syer si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 50,0% |
| Mierny jas | 44,0% | 41,7% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 8,3% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 4,2% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 41,7% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 4,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 40,0% | 81,8% |
| Neutrálne tóny | 47,5% | 13,6% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 4,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 68,0% | 95,8% |
| Sýte | 16,0% | 4,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 8,3% |
| Výrazný | 32,0% | 41,7% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 4,2% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 4,2% |
| Jednotná paleta | 58,0% | 91,7% |
Ktoré diela umelca John Syer sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| King's Weston Park, Near Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Surrey Mill Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| A Welsh Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Shipwreck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Avon From Shirehampton… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Betws-y-coed, Snowdonia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s John Syer?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií s John Syer je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti John Syer
Ktoré diela umelca John Syer sú najčastejšie vyhlimatované?
- The Avon From Shirehampton Park, s 500 návštevami (21% všetkých prehliadok umelca John Syer). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol John Syer vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 200krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 700 na profiloch diel.
Aké diela od John Syer majú čitatelia najradšej?
- Zemité tóny (Paleta farieb): 82% návštev oproti 40% v katalógu.