Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Wilson Carmichael na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Wilson Carmichael: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca John Wilson Carmichael je Malta, With French Ship `charlemagne', ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Caernarvon castle a Shipping In A Calm. Profil umelca bol otvorený 800krát a záznamy o dielach 4 200krát, čo predstavuje celkom 5 000 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 4 500. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (94%), telefóny (4%) a tablety (2%). Čitatelia si vyberajú Sýte (Intenzita farieb) pri 16% návštev, čo predstavuje 6% katalógu.
John Wilson Carmichael: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca John Wilson Carmichael a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Malta, With French Ship `charlemagne'
300 návštev · 6,8%
-
2
Caernarvon castle
200 návštev · 4,5%
-
3
Shipping In A Calm
200 návštev · 4,5%
-
4
The Irwin Lighthouse, Storm Raging
100 návštev · 2,3%
-
5
The Entrance To Beaufront Castle
100 návštev · 2,3%
-
6
Marsden Rocks, Sunderland
100 návštev · 2,3%
-
7
The Rescue Of William D'oyly
100 návštev · 2,3%
-
8
An Engagement Between The 'nymphe' And The 'cleopatra'
100 návštev · 2,3%
-
9
A collier brig, a lugger, and other fishing vessels off the north east coast
100 návštev · 2,3%
-
10
Shipping Offshore In A Stormy Sea
100 návštev · 2,3%
Kedy bol siroký profil John Wilson Carmichael si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 3 800 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca John Wilson Carmichael vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca John Wilson Carmichael?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 18,2% |
| Mierny jas | 42,0% | 40,9% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 36,4% |
| Luminózny | 6,0% | 4,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 54,0% | 52,3% |
| Subtelné tóny farieb | 24,0% | 29,5% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 9,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 71,0% | 65,7% |
| Zemité tóny | 21,1% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 7,9% | 5,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 38,6% |
| Vyvážené | 58,0% | 45,5% |
| Sýte | 6,0% | 15,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 10,0% | 18,2% |
| Výrazný | 30,0% | 36,4% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 27,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,0% | 15,9% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 13,6% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 4,5% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 43,2% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 22,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca John Wilson Carmichael podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Salvaging the wreck off the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The minden 74 off gibraltar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A fireworks display | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After A Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vessels on a tranquil estua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riding out the gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leith and Newcastle Packet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok John Wilson Carmichael podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 700 | 94,0% |
| telefóny | 200 | 4,0% |
| tablety | 100 | 2,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s John Wilson Carmichael?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre John Wilson Carmichael a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
O čitateľoch umelca John Wilson Carmichael
Ktoré dielo umelca John Wilson Carmichael sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Malta, With French Ship `charlemagne' s 300 návštevami a 7% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca John Wilson Carmichael na WikiOO.org?
- 5 000 návštev za dvanásť mesiacov: 800 na profilu umelca, 4 200 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca John Wilson Carmichael?
- Používajú pou počítače (94%), telefóny (4%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 94% konzultácií.
Aké diela umelca John Wilson Carmichael zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Sýte (Intenzita farieb) získavajú 16% návštev pre 6% katalógu.