Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joos de Momper the Younger na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joos de Momper the Younger: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Joos de Momper the Younger v databáze WikiOO.org dielo A Mountainous Landscape with Horsemen and Travellers Crossing a Bridge: 300 návštev, čo predstavuje 13% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Extensive Landscape with Peasants a Landscape with Minerva Expelling Mars to Protect Peace and Plenty. Záznamy o umelcovite Joos de Momper the Younger boli navštívené 2 900krát: 800 na profilu umelca a 2 100 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 700 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Zemité tóny (Paleta farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 94% návštev oproti 75% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Joos de Momper the Younger
Diela umelca Joos de Momper the Younger zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
A Mountainous Landscape with Horsemen and Travellers Crossing a Bridge
300 návštev · 13,0%
-
2
Extensive Landscape with Peasants
300 návštev · 13,0%
-
3
Landscape with Minerva Expelling Mars to Protect Peace and Plenty
200 návštev · 8,7%
-
4
A Mountain Landscape with a Waterfall and Travellers at a Ford
200 návštev · 8,7%
-
5
A Mountainous Landscape with Figures and Mules
200 návštev · 8,7%
-
6
Grape Harvest, 1660
100 návštev · 4,3%
-
7
A Mountain Road, 1620
100 návštev · 4,3%
-
8
An Extensive Mountainous Landscape with Figures, 1620
100 návštev · 4,3%
-
9
River with Castle, Horsemen and Woodcutters
100 návštev · 4,3%
-
10
An extensive river landscape with travellers approaching a village
100 návštev · 4,3%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Joos de Momper the Younger?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Joos de Momper the Younger?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Joos de Momper the Younger si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,0% | 17,4% |
| Mäkký tieň | 45,0% | 43,5% |
| Mierny jas | 25,0% | 34,8% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 4,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 26,1% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 43,5% |
| Vyvážene jemná | 22,5% | 26,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,5% | 4,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 94,4% |
| Neutrálne tóny | 21,9% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 39,1% |
| Vyvážené | 57,5% | 56,5% |
| Sýte | 2,5% | 4,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,5% | 34,8% |
| Vyhlásenie | 65,0% | 65,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,5% | 30,4% |
| jemne prepojená paleta | 7,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 15,0% | 8,7% |
| Silná farebná jednota | 42,5% | 52,2% |
| Jednotná paleta | 12,5% | 8,7% |
Ktoré diela umelca Joos de Momper the Younger sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Mountainous Road Scene wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Travellers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Mountian P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Grotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Minerva's Visit to the Muses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Joos de Momper the Younger?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Joos de Momper the Younger je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Joos de Momper the Younger
Ktoré diela umelca Joos de Momper the Younger sú najčastejšie vyhlimatované?
- A Mountainous Landscape with Horsemen and Travellers Crossing a Bridge, s 300 návštevami (13% všetkých prehliadok umelca Joos de Momper the Younger). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Joos de Momper the Younger vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 900krát za posledných dvanásť mesiacov: 800 na profilu umelca a 2 100 na profiloch diel.
Aké diela od Joos de Momper the Younger majú čitatelia najradšej?
- Zemité tóny (Paleta farieb): 94% návštev oproti 75% v katalógu.