Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Josep Cusachs I na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Josep Cusachs I: štatistiky v skratke
Cavalry Officer je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Josep Cusachs I: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 5% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Newsboy a Cape Dragon Whip. Celkový počet prehliadok: 6 700 (900 profil umelca, 5 800 diela). Pokles o 50% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (6 100 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (99%) a telefóny (1%). Zistená preferencia: Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb), 55% návštev pre 40% katalógu.
Top 10 diel umelca Josep Cusachs I podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Josep Cusachs I, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Cavalry Officer
300 návštev · 4,6%
-
2
Newsboy
300 návštev · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 návštev · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 návštev · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 návštev · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 návštev · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 návštev · 3,1%
-
8
Cantin
200 návštev · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 návštev · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 návštev · 1,5%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Josep Cusachs I?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 700 | 5 400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Josep Cusachs I?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Josep Cusachs I si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 7,7% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 10,8% |
| Mierny jas | 50,0% | 55,4% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 18,5% |
| Luminózny | 10,0% | 7,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 7,7% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 15,4% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 16,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 40,0% | 55,4% |
| Sýta farba | 8,0% | 4,6% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 38,3% | 44,8% |
| Tmavé tóny | 34,0% | 29,3% |
| Neutrálne tóny | 21,3% | 19,0% |
| Monochromatické | 4,3% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 0,0% | 3,5% |
| Teplé tóny | 0,0% | 3,5% |
| Metalické tóny | 2,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 14,0% | 12,3% |
| Vyvážené | 32,0% | 26,2% |
| Sýte | 54,0% | 61,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 1,5% |
| Jemný | 12,0% | 10,8% |
| Vyvážený | 8,0% | 6,2% |
| Výrazný | 18,0% | 24,6% |
| Vyhlásenie | 52,0% | 56,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 6,2% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 1,5% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 6,2% |
| Silná farebná jednota | 46,0% | 58,5% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 27,7% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Josep Cusachs I rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Josep Cusachs I konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 600 | 98,5% |
| telefóny | 100 | 1,5% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Josep Cusachs I?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Josep Cusachs I vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Josep Cusachs I: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Josep Cusachs I má najviac vyhľadaní?
- Cavalry Officer: 300 návštev, 5% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Josep Cusachs I?
- 6 700 návštev za dvanásť mesiacov (900 záznamov umelca, 5 800 diel)
Hľadajú sa informácie o Josep Cusachs I častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (99%) a telefóny (1%); najviac ich je na pou počítače s podielom 99%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Josep Cusachs I?
- Áno, Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 55% návštev z 40% katalógu.