Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph Clover na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joseph Clover: štatistiky v skratke
Interior with Figures je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Joseph Clover: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Interior with Figures a Interior with Couple and Children Playing. Celkový počet prehliadok: 2 900 (600 profil umelca, 2 300 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (2 700 návštev). Zistená preferencia: Mäkký tieň (Luminancia), 61% návštev pre 38% katalógu.
Top 10 diel umelca Joseph Clover podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Joseph Clover, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Interior with Figures, 1830
300 návštev · 10,7%
-
2
Interior with Figures, 1830
200 návštev · 7,1%
-
3
Interior with Couple and Children Playing
200 návštev · 7,1%
-
4
Landscape with Farm Buildings
200 návštev · 7,1%
-
5
Lord James Beresford, 4th Son of Henry de la Poer, 1825
100 návštev · 3,6%
-
6
enterrada viva, 2020
100 návštev · 3,6%
-
7
Joseph Thomas Clover, 1844
100 návštev · 3,6%
-
8
Landscape with Birches and a Pond
100 návštev · 3,6%
-
9
Diana and Actaeon (after Titian)
100 návštev · 3,6%
-
10
Crisp Brown, Mayor of Norwich (1817), 1822
100 návštev · 3,6%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Joseph Clover?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 2 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Joseph Clover?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Joseph Clover si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 46,0% | 32,1% |
| Mäkký tieň | 38,0% | 60,7% |
| Mierny jas | 10,0% | 7,1% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 17,9% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 35,7% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 32,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 14,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,8% | 82,6% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 17,4% |
| Neutrálne tóny | 15,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,0% | 32,1% |
| Vyvážené | 50,0% | 64,3% |
| Sýte | 4,0% | 3,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 24,0% | 35,7% |
| Vyvážený | 10,0% | 7,1% |
| Výrazný | 30,0% | 21,4% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 35,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 36,0% | 21,4% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 10,7% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 14,3% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 46,4% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 7,1% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Joseph Clover rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| enterrada viva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Edward Rigby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with Couple and Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Reverend William Abbot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Clover, Farrier, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Vincent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Farm Buildin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Withington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Man, Woman and Baby in a Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Augustin Noverre (1729–1805) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Joseph Clover?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Joseph Clover vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Joseph Clover: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Joseph Clover má najviac vyhľadaní?
- Interior with Figures: 300 návštev, 11% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Joseph Clover?
- 2 900 návštev za dvanásť mesiacov (600 záznamov umelca, 2 300 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Joseph Clover?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 61% návštev z 38% katalógu.