Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph Murray Ince na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joseph Murray Ince: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Joseph Murray Ince je Hay-on-wye And The Brecon Beacons, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine a Kings College Cambridge. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 800krát, čo predstavuje celkom 1 200 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 000. Čitatelia si vyberajú Mierny jas (Luminancia) pri 78% návštev, čo predstavuje 48% katalógu.
Joseph Murray Ince: 8 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Joseph Murray Ince a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 návštev · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 návštev · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 návštev · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 návštev · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 návštev · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 návštev · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 návštev · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 návštev · 11,1%
Kedy bol siroký profil Joseph Murray Ince si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Joseph Murray Ince vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Joseph Murray Ince?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,9% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 17,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 48,3% | 77,8% |
| Svetlá rovnováha | 24,1% | 22,2% |
| Luminózny | 3,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,7% | 22,2% |
| Subtelné tóny farieb | 41,4% | 55,6% |
| Vyvážene jemná | 34,5% | 22,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 51,8% | 77,8% |
| Zemité tóny | 44,4% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,7% | 0,0% |
| Vyvážené | 75,9% | 100,0% |
| Sýte | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,9% | 0,0% |
| Jemný | 10,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,3% | 0,0% |
| Výrazný | 24,1% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 48,3% | 77,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,5% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 3,5% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 13,8% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 41,4% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 37,9% | 22,2% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Joseph Murray Ince podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Joseph Murray Ince?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Joseph Murray Ince a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Joseph Murray Ince
Ktoré dielo umelca Joseph Murray Ince sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Hay-on-wye And The Brecon Beacons s 200 návštevami a 22% konzultáciami. Nad ním je usadzených 8 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Joseph Murray Ince na WikiOO.org?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 800 na jeho dielach.
Aké diela umelca Joseph Murray Ince zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Mierny jas (Luminancia) získavajú 78% návštev pre 48% katalógu.