Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jozef Israels na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jozef Israels: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Jozef Israels v databáze WikiOO.org dielo Children of the Sea, Jozef Israëls, 1872: 900 návštev, čo predstavuje 30% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Saul, Jozef Israëls, 1899 a David"s Legs, Jozef Israëls, 1899. Záznamy o umelcovite Jozef Israels boli navštívené 3 700krát: 1 000 na profilu umelca a 2 700 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 3 400 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (97%) a telefóny (3%). Čitatelia sa obracajú na Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 30% návštev oproti 2% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Jozef Israels
Diela umelca Jozef Israels zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Children of the Sea, Jozef Israëls, 1872, 1872
900 návštev · 30,0%
-
2
Saul, Jozef Israëls, 1899, 1899
200 návštev · 6,7%
-
3
David"s Legs, Jozef Israëls, 1899, 1899
200 návštev · 6,7%
-
4
Expectation
100 návštev · 3,3%
-
5
Mother and Child by the Sea
100 návštev · 3,3%
-
6
Awaiting the fisherman's return
100 návštev · 3,3%
-
7
On mothers lap
100 návštev · 3,3%
-
8
Jewish Wedding, Jozef Israëls, 1903, 1903
100 návštev · 3,3%
-
9
"The Little Seamstress", Jozef Israëls, 1850 - 1888, 1888
100 návštev · 3,3%
-
10
"Turning homewards", Jozef Israëls, 1860 - 1911, 1911
100 návštev · 3,3%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Jozef Israels?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 000 | 2 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Jozef Israels?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Jozef Israels si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 56,8% | 33,3% |
| Mäkký tieň | 15,9% | 16,7% |
| Mierny jas | 18,2% | 43,3% |
| Svetlá rovnováha | 9,1% | 6,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,3% | 53,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,1% | 30,0% |
| Vyvážene jemná | 11,4% | 13,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,3% | 3,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 66,7% |
| Neutrálne tóny | 20,0% | 22,2% |
| Monochromatické | 5,7% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 2,9% | 5,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 65,9% | 70,0% |
| Vyvážené | 27,3% | 20,0% |
| Sýte | 6,8% | 10,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 29,5% | 43,3% |
| Jemný | 29,5% | 26,7% |
| Vyvážený | 11,4% | 13,3% |
| Výrazný | 13,6% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 15,9% | 6,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,8% | 3,3% |
| jemne prepojená paleta | 6,8% | 6,7% |
| Vyvážená harmónia | 2,3% | 30,0% |
| Silná farebná jednota | 45,5% | 36,7% |
| Jednotná paleta | 38,6% | 23,3% |
Ktoré diela umelca Jozef Israels sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The young seamstress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandmother's Treasure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expectation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| "The Joy of Motherhood", Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Jacques Veltman (1817… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Peasant Hut,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| "Turning homewards", Jozef… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Peasant Woman by a Hearth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mater dolorosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jewish Wedding, Jozef Israë… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Jozef Israels?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 600 | 97,3% |
| telefóny | 100 | 2,7% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Jozef Israels?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Jozef Israels je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Jozef Israels
Ktoré diela umelca Jozef Israels sú najčastejšie vyhlimatované?
- Children of the Sea, Jozef Israëls, 1872, s 900 návštevami (30% všetkých prehliadok umelca Jozef Israels). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Jozef Israels vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 3 700krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 000 na profilu umelca a 2 700 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Jozef Israels?
- Jozef Israels je vyhľadávaný na pou počítače (97%) a telefóny (3%); pou počítače predstavuje 97% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Jozef Israels majú čitatelia najradšej?
- Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 30% návštev oproti 2% v katalógu.