Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Kate Greenawayová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Kate Greenawayová: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Kate Greenawayová je But Flinders Foots Were Cold, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú The Cherry Woman a Sophia's fools cap. Profil umelca bol otvorený 700krát a záznamy o dielach 2 000krát, čo predstavuje celkom 2 700 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 400. Čitatelia si vyberajú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) pri 27% návštev, čo predstavuje 11% katalógu.
Kate Greenawayová: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Kate Greenawayová a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
But Flinders Foots Were Cold
400 návštev · 18,2%
-
2
The Cherry Woman
200 návštev · 9,1%
-
3
Sophia's fools cap
200 návštev · 9,1%
-
4
Singing In Church
200 návštev · 9,1%
-
5
Mary, Mary, Quite Contrary
100 návštev · 4,5%
-
6
The Garden Seat
100 návštev · 4,5%
-
7
March Illustration For The Almanac, 1889
100 návštev · 4,5%
-
8
Girls Tea Party
100 návštev · 4,5%
-
9
For the Dance
100 návštev · 4,5%
-
10
Polly Put The Kettle On
100 návštev · 4,5%
Kedy bol siroký profil Kate Greenawayová si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Kedy sú autorské diela umelca Kate Greenawayová vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Kate Greenawayová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 12,8% | 13,6% |
| Mierny jas | 14,9% | 9,1% |
| Svetlá rovnováha | 42,5% | 40,9% |
| Luminózny | 29,8% | 36,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,5% | 40,9% |
| Subtelné tóny farieb | 27,7% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 36,2% | 27,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,6% | 4,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 64,4% | 68,2% |
| Zemité tóny | 24,4% | 18,2% |
| Pastelové tóny | 4,4% | 9,1% |
| Tmavé tóny | 4,4% | 4,5% |
| Prírodné témy | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,8% | 18,2% |
| Vyvážené | 59,6% | 59,1% |
| Sýte | 27,7% | 22,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,4% | 9,1% |
| Jemný | 29,8% | 18,2% |
| Vyvážený | 10,6% | 9,1% |
| Výrazný | 19,1% | 22,7% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 40,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,8% | 4,5% |
| jemne prepojená paleta | 2,1% | 4,5% |
| Vyvážená harmónia | 10,6% | 27,3% |
| Silná farebná jednota | 59,6% | 59,1% |
| Jednotná paleta | 14,9% | 4,5% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Kate Greenawayová podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Illustration for November A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Seat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cherry Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fable Of The Girl And H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| April Baby's Book Of Tunes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering spring flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curlylocks From 'april Baby… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The rainstorm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Procession of Sixteen Child… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polly Put The Kettle On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Kate Greenawayová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Kate Greenawayová a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 300 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 500 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 600 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Kate Greenawayová
Ktoré dielo umelca Kate Greenawayová sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste But Flinders Foots Were Cold s 400 návštevami a 18% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Kate Greenawayová na WikiOO.org?
- 2 700 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na profilu umelca, 2 000 na jeho dielach.
Aké diela umelca Kate Greenawayová zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získavajú 27% návštev pre 11% katalógu.