Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lajos Hiersent na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Lajos Hiersent: štatistiky v skratke
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Lajos Hiersent: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: The Battle Of Landschut, 21st April a General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Celkový počet prehliadok: 700 (200 profil umelca, 500 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (500 návštev). Zistená preferencia: Mierny jas (Luminancia), 67% návštev pre 16% katalógu.
Top 6 diel umelca Lajos Hiersent podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Lajos Hiersent, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 návštev · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 návštev · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 návštev · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 návštev · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 návštev · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 návštev · 16,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Lajos Hiersent?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Lajos Hiersent?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Lajos Hiersent si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 37,8% | 16,7% |
| Mäkký tieň | 40,5% | 16,7% |
| Mierny jas | 16,2% | 66,7% |
| Svetlá rovnováha | 2,7% | 0,0% |
| Luminózny | 2,7% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,6% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,1% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 40,5% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 87,9% | 80,0% |
| Neutrálne tóny | 9,1% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 3,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,5% | 0,0% |
| Vyvážené | 59,5% | 100,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,1% | 16,7% |
| Jemný | 16,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,8% | 0,0% |
| Výrazný | 18,9% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 46,0% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,4% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 13,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 18,9% | 50,0% |
| Silná farebná jednota | 37,8% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 24,3% | 16,7% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Lajos Hiersent rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Lajos Hiersent?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Lajos Hiersent vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Lajos Hiersent: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Lajos Hiersent má najviac vyhľadaní?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair: 100 návštev, 17% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 6. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Lajos Hiersent?
- 700 návštev za dvanásť mesiacov (200 záznamov umelca, 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Lajos Hiersent?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 67% návštev z 16% katalógu.