Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Louis Pasteur na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Louis Pasteur: štatistiky v skratke
Jean-Joseph Pasteur, Louis Pasteur je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Louis Pasteur: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 70% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Jeanne-Etienne Roqui, Louis Pasteur a François-Emmanuel Roch, storekeeper in Arbois. F.-E. Roch was the father of C. and S. Roch.. Celkový počet prehliadok: 2 100 (1 400 profil umelca, 700 diela). Nárast o 700% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 200 návštev). Zistená preferencia: Výrazný (Kontrast), 80% návštev pre 18% katalógu.
Top 4 diel umelca Louis Pasteur podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Louis Pasteur, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Louis Pasteur?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
600
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Okt 2026
800
0
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Louis Pasteur?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Louis Pasteur si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
62,5%
80,0%
Nostalgický
25,0%
10,0%
Dramatické
12,5%
10,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
75,0%
90,0%
Nostalgický
12,5%
10,0%
Kontemplatívny
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
18,2%
70,0%
Mäkký tieň
63,6%
30,0%
Mierny jas
9,1%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
9,1%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
54,5%
80,0%
Subtelné tóny farieb
27,3%
10,0%
Vyvážene jemná
18,2%
10,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
45,5%
80,0%
Vyvážené
54,5%
20,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
9,1%
0,0%
Jemný
9,1%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
18,2%
80,0%
Vyhlásenie
63,6%
20,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
27,3%
80,0%
jemne prepojená paleta
9,1%
0,0%
Vyvážená harmónia
27,3%
0,0%
Silná farebná jednota
27,3%
20,0%
Jednotná paleta
9,1%
0,0%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Louis Pasteur rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Jean-Joseph Pasteur, Louis…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Jeanne-Etienne Roqui, Louis…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Pierre-Joseph Gaidot, a coo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
pastel1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
pastel
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Charles Roch. Charles Roch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
François-Emmanuel Roch, sto…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jeanne-Etienne Roqui, mère…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Didier Netzer, a fellow stu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vine stock in a greenhouse,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Louis Pasteur?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
bulharsky
100
33,3%
španielsky
100
33,3%
taliansky
100
33,3%
Aká je denná čítanosť Louis Pasteur vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
200
Louis Pasteur: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Louis Pasteur má najviac vyhľadaní?
Jean-Joseph Pasteur, Louis Pasteur: 700 návštev, 70% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 4. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Louis Pasteur?
2 100 návštev za dvanásť mesiacov (1 400 záznamov umelca, 700 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Louis Pasteur?
Áno, Výrazný (Kontrast): 80% návštev z 18% katalógu.