Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Louise Rayner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Louise Rayner: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Louise Rayner v databáze WikiOO.org dielo The street urchins: 300 návštev, čo predstavuje 30% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich The High Street From The West Bow, Edinburgh a The High Street, Salisbury. Záznamy o umelcovite Louise Rayner boli navštívené 1 400krát: 400 na profilu umelca a 1 000 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 30% návštev oproti 3% diel.
8 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Louise Rayner
Diela umelca Louise Rayner zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
The street urchins
300 návštev · 30,0%
-
2
The High Street From The West Bow, Edinburgh
100 návštev · 10,0%
-
3
The High Street, Salisbury
100 návštev · 10,0%
-
4
Temple Bar, London
100 návštev · 10,0%
-
5
All Saints Pavement, York
100 návštev · 10,0%
-
6
Figures In Harp Lane, Ludlow
100 návštev · 10,0%
-
7
St Ann Street, Salisbury
100 návštev · 10,0%
-
8
A View Of Irongate, Derby
100 návštev · 10,0%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Louise Rayner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Louise Rayner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Louise Rayner si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,5% | 30,0% |
| Mäkký tieň | 15,6% | 0,0% |
| Mierny jas | 25,0% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 46,9% | 50,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 31,2% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 43,8% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 25,0% | 30,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 56,2% | 50,0% |
| Zemité tóny | 40,6% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 21,9% | 30,0% |
| Vyvážené | 71,9% | 60,0% |
| Sýte | 6,2% | 10,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 15,6% | 20,0% |
| Vyvážený | 25,0% | 30,0% |
| Výrazný | 21,9% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 37,5% | 30,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,1% | 30,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 40,6% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 53,1% | 60,0% |
Ktoré diela umelca Louise Rayner sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watergate Street From The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lincoln Cathedral from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The street urchins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| he Household Cavalry in Pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scenes in edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower sellers in bruges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene in Edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market day, ashbourne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Guards Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Louise Rayner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Louise Rayner je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Louise Rayner
Ktoré diela umelca Louise Rayner sú najčastejšie vyhlimatované?
- The street urchins, s 300 návštevami (30% všetkých prehliadok umelca Louise Rayner). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľkokrát bol Louise Rayner vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 400krát za posledných dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca a 1 000 na profiloch diel.
Aké diela od Louise Rayner majú čitatelia najradšej?
- Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 30% návštev oproti 3% v katalógu.