Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lucy Willis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Lucy Willis: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Lucy Willis v databáze WikiOO.org dielo Spring Flowers In A Vase: 200 návštev, čo predstavuje 12% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Black Cat And Dappling a Inside Looking Out. Záznamy o umelcovite Lucy Willis boli navštívené 1 900krát: 500 na profilu umelca a 1 400 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 600 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 56% návštev oproti 40% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Lucy Willis
Diela umelca Lucy Willis zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Spring Flowers In A Vase
200 návštev · 12,5%
-
2
Black Cat And Dappling
100 návštev · 6,2%
-
3
Inside Looking Out
100 návštev · 6,2%
-
4
Cows In The Orchard
100 návštev · 6,2%
-
5
Forgotten Palace, Udaipur
100 návštev · 6,2%
-
6
The Blue Fountain
100 návštev · 6,2%
-
7
Dhow Yard, Sur
100 návštev · 6,2%
-
8
The marquee
100 návštev · 6,2%
-
9
House On The Hill, Bombay
100 návštev · 6,2%
-
10
Evening, Hroussa
100 návštev · 6,2%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Lucy Willis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Lucy Willis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Lucy Willis si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 6,2% |
| Mierny jas | 26,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 50,0% | 56,2% |
| Luminózny | 20,0% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 62,0% | 68,8% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 6,0% | 6,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 79,5% | 90,9% |
| Pastelové tóny | 12,8% | 9,1% |
| Zemité tóny | 5,1% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 50,0% |
| Vyvážené | 56,0% | 50,0% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 6,2% |
| Jemný | 20,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 6,2% |
| Výrazný | 18,0% | 18,8% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 43,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 40,0% | 56,2% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 12,5% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 6,2% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 12,5% |
Ktoré diela umelca Lucy Willis sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rubbish Collector | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Shade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The marquee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Overture, St. Mary''s B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midday Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Cat And Dappling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lefteri Milking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Lucy Willis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Lucy Willis je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Lucy Willis
Ktoré diela umelca Lucy Willis sú najčastejšie vyhlimatované?
- Spring Flowers In A Vase, s 200 návštevami (12% všetkých prehliadok umelca Lucy Willis). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Lucy Willis vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 900krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 400 na profiloch diel.
Aké diela od Lucy Willis majú čitatelia najradšej?
- Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 56% návštev oproti 40% v katalógu.