Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Manolo Valdés na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Manolo Valdés: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Manolo Valdés je Reina Mariana, ktoré má 500 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 28% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Lillie III a Vivianne II. Profil umelca bol otvorený 500krát a záznamy o dielach 1 200krát, čo predstavuje celkom 1 700 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 300. Čitatelia si vyberajú Sýte (Intenzita farieb) pri 61% návštev, čo predstavuje 30% katalógu.
Manolo Valdés: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Manolo Valdés a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Reina Mariana
500 návštev · 27,8%
-
2
Lillie III
200 návštev · 11,1%
-
3
Vivianne II
200 návštev · 11,1%
-
4
Portrait of a Woman, 1991
200 návštev · 11,1%
-
5
Retrato
100 návštev · 5,6%
-
6
Maternity, 1897
100 návštev · 5,6%
-
7
Tulipanes Sobre Fondo Naranja
100 návštev · 5,6%
-
8
Sonia Delaunay Como Pretexto
100 návštev · 5,6%
-
9
Conde Duque de Olivares
100 návštev · 5,6%
-
10
El Retrato de Helène
100 návštev · 5,6%
Kedy bol siroký profil Manolo Valdés si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Manolo Valdés vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Manolo Valdés?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,7% | 5,6% |
| Mäkký tieň | 47,8% | 38,9% |
| Mierny jas | 30,4% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 4,3% | 5,6% |
| Luminózny | 8,7% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,8% | 27,8% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 34,8% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,4% | 38,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 27,3% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 31,8% | 38,9% |
| Zemité tóny | 40,9% | 11,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 21,7% | 16,7% |
| Vyvážené | 47,8% | 22,2% |
| Sýte | 30,4% | 61,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 13,0% | 11,1% |
| Vyvážený | 13,0% | 11,1% |
| Výrazný | 34,8% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 39,1% | 55,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 21,7% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 8,7% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 17,4% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 39,1% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 13,0% | 16,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Manolo Valdés podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lillie III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tulipanes Sobre Fondo Naran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vivianne con Traje Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vivianne II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jackie VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perfil Sobre Fondo Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conde Duque de Olivares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felipe IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Manolo Valdés?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Manolo Valdés a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Manolo Valdés
Ktoré dielo umelca Manolo Valdés sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Reina Mariana s 500 návštevami a 28% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Manolo Valdés na WikiOO.org?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca, 1 200 na jeho dielach.
Aké diela umelca Manolo Valdés zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Sýte (Intenzita farieb) získavajú 61% návštev pre 30% katalógu.