Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marc Chagall na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marc Chagall: štatistiky v skratke
Ja a dedina je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Marc Chagall: 38 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Narodeniny a Nad mestom. Celkový počet prehliadok: 278 700 (126 900 profil umelca, 151 800 diela). Nárast o 22% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (137 100 návštev). Jazyky: anglicky (14%), kórejsky (11%) a francúzsky (11%). Krajiny: Južná Kórea (11%), Francúzsko (9%) a Taliansko (7%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (59%), telefóny (37%) a tablety (4%). Zistená preferencia: Vyvážené (Intenzita farieb), 61% návštev pre 36% katalógu.
Top 10 diel umelca Marc Chagall podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Marc Chagall, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Marc Chagall?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 000
Júl 2026
20 500
116 600
Aug 2026
15 900
16 900
Sep 2026
41 900
6 200
Okt 2026
48 400
10 100
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Marc Chagall?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Marc Chagall si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Romantický
29,5%
36,3%
Mystický
11,4%
16,2%
Nostalgický
4,5%
15,8%
Éterický
22,7%
12,3%
Pokojný
13,6%
7,0%
Dramatické
11,4%
6,1%
Lekmotný
2,3%
2,8%
Pokojná atmosféra
2,3%
2,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
33,3%
20,6%
Radostný
0,0%
19,1%
Tajomný
31,1%
17,4%
Nostalgický
4,4%
15,9%
Duchovná
8,9%
9,7%
Romantický
0,0%
4,2%
Plný nádeje
0,0%
3,2%
Éterický
4,4%
2,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
10,4%
Mäkký tieň
16,0%
19,8%
Mierny jas
26,0%
47,0%
Svetlá rovnováha
28,0%
9,7%
Luminózny
26,0%
13,2%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
54,0%
23,8%
Subtelné tóny farieb
32,0%
37,3%
Vyvážene jemná
6,0%
21,8%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
14,3%
Sýta farba
0,0%
2,7%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
23,8%
39,4%
Neutrálne tóny
57,1%
35,7%
Tmavé tóny
2,4%
21,2%
Pastelové tóny
9,5%
2,6%
Monochromatické
4,8%
0,7%
Teplé tóny
0,0%
0,4%
Prírodné témy
2,4%
0,0%
Žiarivé a výrazné
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
54,0%
25,4%
Vyvážené
36,0%
60,6%
Sýte
10,0%
14,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,0%
5,8%
Jemný
16,0%
13,1%
Vyvážený
6,0%
10,7%
Výrazný
20,0%
24,1%
Vyhlásenie
40,0%
46,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
32,0%
42,6%
jemne prepojená paleta
6,0%
12,4%
Vyvážená harmónia
6,0%
18,0%
Silná farebná jednota
28,0%
17,5%
Jednotná paleta
28,0%
9,5%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Marc Chagall rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Ja a dedina
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
200
Biele ukrižovanie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Narodeniny
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
200
Nad mestom
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
600
Žltý violinist
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
100
Padajúci Anjel
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
0
Čierny vojdak
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Abraham a tri anjelov
0
0
0
0
0
0
0
0
600
600
100
600
Adam a Eva vyhnaní z raja
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
0
100
0
Oslobadenie
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
0
0
0
Je Marc Chagall konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
165 100
59,2%
telefóny
103 800
37,2%
tablety
9 800
3,5%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Marc Chagall?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
6 600
13,8%
kórejsky
5 400
11,2%
francúzsky
5 100
10,6%
taliansky
3 500
7,3%
nemecky
3 400
7,1%
španielsky
3 400
7,1%
holandsky
3 400
7,1%
japonsky
3 000
6,2%
srbsky
2 300
4,8%
portugalsky
1 300
2,7%
Aká je denná čítanosť Marc Chagall vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
5 500
po 19 Okt
6 700
ut 20 Okt
7 300
st 21 Okt
7 200
št 22 Okt
8 200
pi 23 Okt
9 300
so 24 Okt
7 100
ne 25 Okt
6 100
po 26 Okt
8 000
ut 27 Okt
7 400
st 28 Okt
8 800
št 29 Okt
7 900
pi 30 Okt
8 200
so 31 Okt
6 100
ne 1 Nov
6 500
po 2 Nov
11 200
ut 3 Nov
7 700
st 4 Nov
7 600
št 5 Nov
6 400
pi 6 Nov
7 200
so 7 Nov
5 500
ne 8 Nov (predpoveď)
6 100
po 9 Nov (predpoveď)
8 700
ut 10 Nov (predpoveď)
7 500
st 11 Nov (predpoveď)
7 900
št 12 Nov (predpoveď)
7 600
pi 13 Nov (predpoveď)
8 300
so 14 Nov (predpoveď)
6 300
ne 15 Nov (predpoveď)
6 100
po 16 Nov (predpoveď)
8 800
ut 17 Nov (predpoveď)
7 600
st 18 Nov (predpoveď)
8 000
št 19 Nov (predpoveď)
7 600
pi 20 Nov (predpoveď)
8 400
so 21 Nov (predpoveď)
6 300
ne 22 Nov (predpoveď)
6 200
po 23 Nov (predpoveď)
8 800
ut 24 Nov (predpoveď)
7 600
st 25 Nov (predpoveď)
8 000
št 26 Nov (predpoveď)
7 600
pi 27 Nov (predpoveď)
8 400
so 28 Nov (predpoveď)
6 400
Marc Chagall: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Marc Chagall má najviac vyhľadaní?
Ja a dedina: 38 300 návštev, 10% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Marc Chagall?
278 700 návštev za dvanásť mesiacov (126 900 záznamov umelca, 151 800 diel)
Hľadajú sa informácie o Marc Chagall častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (59%), telefóny (37%) a tablety (4%); najviac ich je na pou počítače s podielom 59%.
V akých jazykoch sa konzultuje o Marc Chagall?
anglicky (14%), kórejsky (11%) a francúzsky (11%); najviac zastupuje jazyk anglicky s podielom 14%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Marc Chagall?
Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 61% návštev z 36% katalógu.