Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marc Chagall na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marc Chagall: štatistiky v skratke
Ja a dedina je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Marc Chagall: 22 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Narodeniny a Nad mestom. Celkový počet prehliadok: 220 200 (78 500 profil umelca, 141 700 diela). Nárast o 47% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (137 100 návštev). Jazyky: francúzsky (22%), anglicky (13%) a kórejsky (12%). Krajiny: Južná Kórea (18%), Taliansko (12%) a Francúzsko (7%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (64%), telefóny (33%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Vyvážené (Intenzita farieb), 59% návštev pre 36% katalógu.
Top 10 diel umelca Marc Chagall podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Marc Chagall, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Marc Chagall?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 000
Júl 2026
20 500
116 600
Aug 2026
15 900
16 900
Sep 2026
41 900
6 200
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Marc Chagall?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Marc Chagall si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Romantický
24,4%
37,8%
Nostalgický
8,9%
15,4%
Mystický
20,0%
14,7%
Éterický
22,2%
12,4%
Pokojný
11,1%
7,2%
Dramatické
4,4%
6,3%
Pokojná atmosféra
2,2%
2,8%
Lekmotný
0,0%
2,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
31,1%
21,1%
Tajomný
17,8%
17,9%
Radostný
0,0%
18,0%
Nostalgický
13,3%
16,1%
Duchovná
15,6%
9,2%
Romantický
4,4%
4,8%
Plný nádeje
4,4%
2,9%
Éterický
2,2%
2,4%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
9,0%
Mäkký tieň
20,0%
19,4%
Mierny jas
28,0%
48,5%
Svetlá rovnováha
14,0%
10,1%
Luminózny
30,0%
13,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
25,5%
Subtelné tóny farieb
20,0%
34,1%
Vyvážene jemná
22,0%
22,8%
Výrazná prítomnosť farieb
16,0%
14,4%
Sýta farba
2,0%
3,1%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
21,4%
37,6%
Neutrálne tóny
42,9%
37,1%
Tmavé tóny
19,1%
21,8%
Pastelové tóny
11,9%
2,1%
Teplé tóny
2,4%
0,7%
Monochromatické
2,4%
0,6%
Prírodné témy
0,0%
0,1%
Žiarivé a výrazné
0,0%
0,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
42,0%
26,1%
Vyvážené
36,0%
58,6%
Sýte
22,0%
15,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,0%
6,0%
Jemný
16,0%
10,6%
Vyvážený
14,0%
11,0%
Výrazný
20,0%
26,2%
Vyhlásenie
32,0%
46,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
28,0%
41,3%
jemne prepojená paleta
14,0%
13,4%
Vyvážená harmónia
10,0%
15,8%
Silná farebná jednota
22,0%
19,2%
Jednotná paleta
26,0%
10,2%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Marc Chagall rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Ja a dedina
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
Narodeniny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
Nad mestom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
Žltý violinist
0
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
Padajúci Anjel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
Čierny vojdak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A red horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Kompozíčná štúdia k dielu ‚…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Cirkov
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Koncert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
1 000
Je Marc Chagall konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
140 100
63,6%
telefóny
72 700
33,0%
tablety
7 400
3,4%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Marc Chagall?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
10 600
22,5%
anglicky
6 300
13,3%
kórejsky
5 700
12,1%
taliansky
4 600
9,7%
španielsky
3 800
8,1%
nemecky
3 100
6,6%
rusky
2 600
5,5%
litovsky
2 100
4,4%
bulharsky
800
1,7%
gruzínsky
800
1,7%
Aká je denná čítanosť Marc Chagall vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
5 800
st 23 Sep
4 200
št 24 Sep
3 700
pi 25 Sep
4 200
so 26 Sep
5 800
ne 27 Sep
5 000
po 28 Sep
7 700
ut 29 Sep
5 000
st 30 Sep
3 700
št 1 Okt
5 000
pi 2 Okt
4 600
so 3 Okt
3 700
ne 4 Okt
7 400
po 5 Okt
8 100
ut 6 Okt
6 400
st 7 Okt
8 600
št 8 Okt
6 900
pi 9 Okt
5 000
so 10 Okt
5 500
ne 11 Okt
7 200
po 12 Okt
7 600
ut 13 Okt (predpoveď)
7 400
st 14 Okt (predpoveď)
7 100
št 15 Okt (predpoveď)
6 700
pi 16 Okt (predpoveď)
5 900
so 17 Okt (predpoveď)
6 400
ne 18 Okt (predpoveď)
8 400
po 19 Okt (predpoveď)
10 000
ut 20 Okt (predpoveď)
7 900
st 21 Okt (predpoveď)
7 600
št 22 Okt (predpoveď)
7 200
pi 23 Okt (predpoveď)
6 300
so 24 Okt (predpoveď)
6 900
ne 25 Okt (predpoveď)
9 000
po 26 Okt (predpoveď)
10 800
ut 27 Okt (predpoveď)
8 400
st 28 Okt (predpoveď)
8 000
št 29 Okt (predpoveď)
7 600
pi 30 Okt (predpoveď)
6 700
so 31 Okt (predpoveď)
7 300
ne 1 Nov (predpoveď)
9 600
po 2 Nov (predpoveď)
11 400
Marc Chagall: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Marc Chagall má najviac vyhľadaní?
Ja a dedina: 22 100 návštev, 10% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Marc Chagall?
220 200 návštev za dvanásť mesiacov (78 500 záznamov umelca, 141 700 diel)
Hľadajú sa informácie o Marc Chagall častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (64%), telefóny (33%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 64%.
V akých jazykoch sa konzultuje o Marc Chagall?
francúzsky (22%), anglicky (13%) a kórejsky (12%); najviac zastupuje jazyk francúzsky s podielom 22%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Marc Chagall?
Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 59% návštev z 36% katalógu.