Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marcel Duchamp na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marcel Duchamp: štatistiky v skratke
L.H.O.O.Q., Monalisa s perukou je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Marcel Duchamp: 3 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Fontána a Given: 1. The Waterfall, 2. The Illuminating Gas. Celkový počet prehliadok: 64 400 (40 700 profil umelca, 23 700 diela). Nárast o 50% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (27 000 návštev). Jazyky: anglicky (26%), francúzsky (15%) a španielsky (13%). Krajiny: Španielsko (19%), Južná Kórea (11%) a Spojené štáty americké (11%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (54%), telefóny (40%) a tablety (6%). Zistená preferencia: Vyhlásenie (Kontrast), 60% návštev pre 44% katalógu.
Top 10 diel umelca Marcel Duchamp podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Marcel Duchamp, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Marcel Duchamp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
200
Júl 2026
9 100
17 900
Aug 2026
10 300
4 400
Sep 2026
20 900
1 200
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Marcel Duchamp?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Marcel Duchamp si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
21,7%
20,2%
Minimalistický
15,2%
14,8%
Dramatické
10,9%
14,1%
Pokojná atmosféra
17,4%
11,9%
Pokojný
6,5%
9,2%
Výrazné
0,0%
6,8%
Minimalistický
4,3%
5,8%
Romantický
4,3%
5,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
51,0%
55,3%
Tajomný
20,4%
20,5%
Dramatický
2,0%
7,8%
Melancholický
6,1%
7,3%
Pokojná
6,1%
4,0%
Hravý
2,0%
2,1%
Romantický
8,2%
1,4%
Napätý
0,0%
0,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,0%
10,0%
Mäkký tieň
18,0%
27,0%
Mierny jas
34,0%
37,3%
Svetlá rovnováha
12,0%
11,4%
Luminózny
24,0%
14,2%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
30,0%
38,2%
Subtelné tóny farieb
20,0%
19,1%
Vyvážene jemná
26,0%
21,9%
Výrazná prítomnosť farieb
24,0%
20,5%
Sýta farba
0,0%
0,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
25,6%
35,3%
Neutrálne tóny
37,2%
32,5%
Tmavé tóny
25,6%
22,2%
Monochromatické
2,3%
4,8%
Pastelové tóny
7,0%
2,9%
Prírodné témy
0,0%
2,0%
Metalické tóny
2,3%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
26,0%
38,7%
Vyvážené
38,0%
34,0%
Sýte
36,0%
27,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
9,6%
Jemný
14,0%
12,1%
Vyvážený
8,0%
3,5%
Výrazný
18,0%
14,4%
Vyhlásenie
44,0%
60,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
19,1%
jemne prepojená paleta
12,0%
5,1%
Vyvážená harmónia
12,0%
7,9%
Silná farebná jednota
30,0%
38,9%
Jednotná paleta
34,0%
28,9%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Marcel Duchamp rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Nude Descending a Staircase…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
100
Smutný mladý muž v rýchlado…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Given: 1. The Waterfall, 2.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
Fontána
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
Prechod z nevesty na svadobú
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
0
Prechod Nevesty na Nevesty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Rrose Sélavy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L.H.O.O.Q., Monalisa s peru…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
400
500
King and Queen surrounded b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrét Dr. R. Dumouchela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Je Marcel Duchamp konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
34 600
53,7%
telefóny
25 800
40,1%
tablety
4 000
6,2%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Marcel Duchamp?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
7 200
25,9%
francúzsky
4 100
14,7%
španielsky
3 600
12,9%
kórejsky
2 000
7,2%
holandsky
1 700
6,1%
rusky
1 300
4,7%
taliansky
1 200
4,3%
maďarsky
1 100
4,0%
portugalsky
1 100
4,0%
arabský
700
2,5%
Aká je denná čítanosť Marcel Duchamp vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
1 900
st 23 Sep
1 400
št 24 Sep
1 700
pi 25 Sep
800
so 26 Sep
1 200
ne 27 Sep
1 300
po 28 Sep
2 600
ut 29 Sep
3 200
st 30 Sep
2 900
št 1 Okt
3 100
pi 2 Okt
2 100
so 3 Okt
2 800
ne 4 Okt
3 800
po 5 Okt
2 000
ut 6 Okt
2 400
st 7 Okt
2 000
št 8 Okt
2 100
pi 9 Okt
2 500
so 10 Okt
1 400
ne 11 Okt
1 800
po 12 Okt
2 500
ut 13 Okt (predpoveď)
2 700
st 14 Okt (predpoveď)
2 300
št 15 Okt (predpoveď)
2 500
pi 16 Okt (predpoveď)
1 900
so 17 Okt (predpoveď)
1 900
ne 18 Okt (predpoveď)
2 500
po 19 Okt (predpoveď)
2 500
ut 20 Okt (predpoveď)
2 900
st 21 Okt (predpoveď)
2 400
št 22 Okt (predpoveď)
2 700
pi 23 Okt (predpoveď)
2 100
so 24 Okt (predpoveď)
2 100
ne 25 Okt (predpoveď)
2 700
po 26 Okt (predpoveď)
2 800
ut 27 Okt (predpoveď)
3 100
st 28 Okt (predpoveď)
2 600
št 29 Okt (predpoveď)
2 900
pi 30 Okt (predpoveď)
2 200
so 31 Okt (predpoveď)
2 200
ne 1 Nov (predpoveď)
2 900
po 2 Nov (predpoveď)
2 900
Marcel Duchamp: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Marcel Duchamp má najviac vyhľadaní?
L.H.O.O.Q., Monalisa s perukou: 3 600 návštev, 8% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Marcel Duchamp?
64 400 návštev za dvanásť mesiacov (40 700 záznamov umelca, 23 700 diel)
Hľadajú sa informácie o Marcel Duchamp častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (54%), telefóny (40%) a tablety (6%); najviac ich je na pou počítače s podielom 54%.
V akých jazykoch sa konzultuje o Marcel Duchamp?
anglicky (26%), francúzsky (15%) a španielsky (13%); najviac zastupuje jazyk anglicky s podielom 26%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Marcel Duchamp?
Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 60% návštev z 44% katalógu.