Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Mariano Barbasán na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Mariano Barbasán: štatistiky v skratke
Last Moments of the market je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Mariano Barbasán: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Don Pedro III the Great in the hill of the Paniza 1 a Decoration for a billiard room. Celkový počet prehliadok: 2 600 (500 profil umelca, 2 100 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (2 300 návštev). Zistená preferencia: Tmavé tóny (Paleta farieb), 57% návštev pre 29% katalógu.
Top 10 diel umelca Mariano Barbasán podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Mariano Barbasán, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Last Moments of the market
200 návštev · 9,1%
-
2
Don Pedro III the Great in the hill of the Paniza 1
200 návštev · 9,1%
-
3
Decoration for a billiard room
200 návštev · 9,1%
-
4
St Blas and the Holy Family
100 návštev · 4,5%
-
5
Love in the courtyard
100 návštev · 4,5%
-
6
The procession on the day of San Pedro
100 návštev · 4,5%
-
7
Gate of Tivoli
100 návštev · 4,5%
-
8
Piazza of Retama
100 návštev · 4,5%
-
9
Spring
100 návštev · 4,5%
-
10
Olive trees
100 návštev · 4,5%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Mariano Barbasán?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Mariano Barbasán?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Mariano Barbasán si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,0% | 9,1% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 27,3% |
| Mierny jas | 24,0% | 45,5% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 9,1% |
| Luminózny | 24,0% | 9,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,0% | 18,2% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 4,5% |
| Vyvážene jemná | 32,0% | 31,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,0% | 45,5% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 29,2% | 57,1% |
| Zemité tóny | 35,4% | 23,8% |
| Neutrálne tóny | 29,2% | 14,3% |
| Pastelové tóny | 6,2% | 4,8% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 18,2% |
| Vyvážené | 50,0% | 40,9% |
| Sýte | 22,0% | 40,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 4,5% |
| Jemný | 16,0% | 9,1% |
| Vyvážený | 20,0% | 18,2% |
| Výrazný | 30,0% | 31,8% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 36,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 4,5% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 4,5% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 63,6% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Mariano Barbasán rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Church scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph son of Jacob, in jail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgen of Pillar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milking time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Returning from the well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The procession of the Holy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of turkeys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wedding in Anticol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Mariano Barbasán?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Mariano Barbasán vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Mariano Barbasán: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Mariano Barbasán má najviac vyhľadaní?
- Last Moments of the market: 200 návštev, 9% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Mariano Barbasán?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 2 100 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Mariano Barbasán?
- Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 57% návštev z 29% katalógu.