Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marta Minujín na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Marta Minujín: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Marta Minujín je Large (1), ktoré má 3 800 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 56% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Large a Plataia. Profil umelca bol otvorený 200krát a záznamy o dielach 2 700krát, čo predstavuje celkom 2 900 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 40%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 200. Čitatelia si vyberajú Sýta farba (Saturácia farieb) pri 82% návštev, čo predstavuje 10% katalógu.
Marta Minujín: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Marta Minujín a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Large (1)
3 800 návštev · 55,9%
-
2
Large
1 800 návštev · 26,5%
-
3
Plataia, 1998
300 návštev · 4,4%
-
4
Leyendo las noticias (Reading the news), 1965
200 návštev · 2,9%
-
5
Large (3)
200 návštev · 2,9%
-
6
Testimony for a young grave, 1962
100 návštev · 1,5%
-
7
Geometría blanda
100 návštev · 1,5%
-
8
Laberinto minujinda (2)
100 návštev · 1,5%
-
9
Laberinto minujinda (3)
100 návštev · 1,5%
-
10
Laberinto minujinda
100 návštev · 1,5%
Kedy bol siroký profil Marta Minujín si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 1 000 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
Kedy sú autorské diela umelca Marta Minujín vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Marta Minujín?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 2,9% |
| Mierny jas | 40,0% | 94,1% |
| Svetlá rovnováha | 15,0% | 0,0% |
| Luminózny | 25,0% | 2,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 7,3% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 1,5% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 35,0% | 8,8% |
| Sýta farba | 10,0% | 82,3% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 35,0% | 63,2% |
| Teplé tóny | 5,0% | 26,5% |
| Neutrálne tóny | 30,0% | 7,3% |
| Zemité tóny | 20,0% | 2,9% |
| Monochromatické | 5,0% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 4,4% |
| Vyvážené | 30,0% | 5,9% |
| Sýte | 50,0% | 89,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 15,0% | 1,5% |
| Jemný | 15,0% | 5,9% |
| Vyvážený | 20,0% | 57,4% |
| Výrazný | 20,0% | 26,5% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 8,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 50,0% | 89,7% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 4,4% |
| Silná farebná jednota | 5,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 15,0% | 5,9% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Marta Minujín podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plataia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Subzero art, Geniol and hea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Geometría blanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leyendo las noticias (Readi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Testimony for a young grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Large (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 |
| Large (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Tall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Marta Minujín?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| bulharsky | 100 | 25,0% |
| anglicky | 100 | 25,0% |
| španielsky | 100 | 25,0% |
| chorvátsky | 100 | 25,0% |
Koľko konzultácií denne pre Marta Minujín a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 600 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 300 |
| pi 2 Okt | 1 000 |
| so 3 Okt | 500 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 300 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Marta Minujín
Ktoré dielo umelca Marta Minujín sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Large (1) s 3 800 návštevami a 56% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Marta Minujín na WikiOO.org?
- 2 900 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na profilu umelca, 2 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca Marta Minujín zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Sýta farba (Saturácia farieb) získavajú 82% návštev pre 10% katalógu.