Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Max Slevogt na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Max Slevogt: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Max Slevogt je Harness Racing, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Garden in Neu-Cladow a The Garden at Neukastel with the LIbrary. Profil umelca bol otvorený 700krát a záznamy o dielach 2 600krát, čo predstavuje celkom 3 300 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 67%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 700. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (91%), tablety (6%) a telefóny (3%). Čitatelia si vyberajú Sýte (Intenzita farieb) pri 63% návštev, čo predstavuje 48% katalógu.
Max Slevogt: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Max Slevogt a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Harness Racing, 1907
300 návštev · 11,1%
-
2
Garden in Neu-Cladow, 1912
200 návštev · 7,4%
-
3
The Garden at Neukastel with the LIbrary, 1930
200 návštev · 7,4%
-
4
Sailing into Syracuse Harbor, 1914
100 návštev · 3,7%
-
5
Palatinate Landscape, 1923
100 návštev · 3,7%
-
6
Spring in the Palatinate, 1910
100 návštev · 3,7%
-
7
The Country House in Godramstein (West Side), 1911
100 návštev · 3,7%
-
8
Sailboats on the Alster River in the Evening, 1905
100 návštev · 3,7%
-
9
Palatinate Landscape - View of the Madenburg, 1924
100 návštev · 3,7%
-
10
Grape Harvest at Neukastel, 1916
100 návštev · 3,7%
Kedy bol siroký profil Max Slevogt si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 700 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Max Slevogt vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Max Slevogt?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 71,4% | 81,8% |
| Pokojná | 21,4% | 9,1% |
| Nostalgický | 7,1% | 9,1% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,3% | 3,7% |
| Mäkký tieň | 22,7% | 14,8% |
| Mierny jas | 36,4% | 40,7% |
| Svetlá rovnováha | 31,8% | 40,7% |
| Luminózny | 6,8% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 9,1% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 22,7% | 18,5% |
| Vyvážene jemná | 45,5% | 51,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,7% | 29,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 46,9% | 47,6% |
| Zemité tóny | 31,2% | 28,6% |
| Pastelové tóny | 12,5% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 4,8% |
| Prírodné témy | 3,1% | 4,8% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,8% | 0,0% |
| Vyvážené | 45,5% | 37,0% |
| Sýte | 47,7% | 63,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,5% | 3,7% |
| Jemný | 13,6% | 3,7% |
| Vyvážený | 20,4% | 29,6% |
| Výrazný | 13,6% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 47,7% | 40,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,4% | 14,8% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 7,4% |
| Vyvážená harmónia | 11,4% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 63,0% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 14,8% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Max Slevogt podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cherry Harvest, View from H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Palatinátsky krajina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing into Syracuse Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Palatinate Landscape - View… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Neukastel wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woodland Hawthorn with Smal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grape Arbor at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Park Landscape in the Palat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Country House in Godramstei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Max Slevogt podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 90,9% |
| tablety | 200 | 6,1% |
| telefóny | 100 | 3,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Max Slevogt?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Max Slevogt a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
O čitateľoch umelca Max Slevogt
Ktoré dielo umelca Max Slevogt sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Harness Racing s 300 návštevami a 11% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Max Slevogt na WikiOO.org?
- 3 300 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na profilu umelca, 2 600 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Max Slevogt?
- Používajú pou počítače (91%), tablety (6%) a telefóny (3%); pou počítače predstavuje 91% konzultácií.
Aké diela umelca Max Slevogt zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Sýte (Intenzita farieb) získavajú 63% návštev pre 48% katalógu.