Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Max Weber na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Max Weber: štatistiky v skratke
untitled (9740) je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Max Weber: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Woman Reading a untitled (9780). Celkový počet prehliadok: 1 500 (700 profil umelca, 800 diela). Nárast o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 200 návštev). Zistená preferencia: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb), 67% návštev pre 48% katalógu.
Top 8 diel umelca Max Weber podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Max Weber, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
untitled (9740)
200 návštev · 22,2%
-
2
Woman Reading, 1916
100 návštev · 11,1%
-
3
untitled (9780)
100 návštev · 11,1%
-
4
untitled (608)
100 návštev · 11,1%
-
5
Russian Ballet
100 návštev · 11,1%
-
6
untitled (4114)
100 návštev · 11,1%
-
7
untitled (5086)
100 návštev · 11,1%
-
8
untitled (7071)
100 návštev · 11,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Max Weber?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Max Weber?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Max Weber si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 38,0% | 44,4% |
| Mierny jas | 52,0% | 55,6% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 16,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,8% | 85,7% |
| Neutrálne tóny | 17,9% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 10,3% | 14,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 72,0% | 88,9% |
| Sýte | 10,0% | 11,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 11,1% |
| Výrazný | 46,0% | 44,4% |
| Vyhlásenie | 38,0% | 44,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 34,0% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 22,2% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 4,0% | 11,1% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Max Weber rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1521) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (9780) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled (8675) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Visit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cellist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (7723) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (6242) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Russian Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Max Weber?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| maďarsky | 200 | 66,7% |
| slovensky | 100 | 33,3% |
Aká je denná čítanosť Max Weber vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Max Weber: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Max Weber má najviac vyhľadaní?
- untitled (9740): 200 návštev, 22% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Max Weber?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov (700 záznamov umelca, 800 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Max Weber?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 67% návštev z 48% katalógu.