Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Michael Parkes na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Michael Parkes: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Michael Parkes v databáze WikiOO.org dielo Beyond the night: 1 100 návštev, čo predstavuje 20% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Puppetmaster a Ballet mistress. Záznamy o umelcovite Michael Parkes boli navštívené 7 200krát: 3 400 na profilu umelca a 3 800 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 11% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 3 200 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (50%), telefóny (38%) a tablety (12%). Čitatelia sa obracajú na Pastelové tóny (Paleta farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 44% návštev oproti 27% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Michael Parkes
Diela umelca Michael Parkes zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Beyond the night
1 100 návštev · 20,4%
-
2
Puppetmaster
500 návštev · 9,3%
-
3
Ballet mistress
500 návštev · 9,3%
-
4
Tuesday's Child - Michael Parkes, 2026
500 návštev · 9,3%
-
5
Angel affair
400 návštev · 7,4%
-
6
Swan king
300 návštev · 5,6%
-
7
Running the bath
200 návštev · 3,7%
-
8
Designing the Sphinx
200 návštev · 3,7%
-
9
Angel that stops time
200 návštev · 3,7%
-
10
Night and Day
200 návštev · 3,7%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Michael Parkes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 100 |
| Aug 2026 | 1 000 | 900 |
| Sep 2026 | 1 300 | 800 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Michael Parkes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Michael Parkes si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 2,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 38,0% | 53,7% |
| Luminózny | 50,0% | 46,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,0% | 24,1% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 9,3% |
| Vyvážene jemná | 44,0% | 31,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 24,0% | 35,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,1% | 55,6% |
| Pastelové tóny | 26,5% | 44,4% |
| Zemité tóny | 14,3% | 0,0% |
| Metalické tóny | 2,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 2,0% | 9,3% |
| Vyvážené | 42,0% | 25,9% |
| Sýte | 56,0% | 64,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,0% | 11,1% |
| Jemný | 22,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 12,0% | 16,7% |
| Výrazný | 18,0% | 31,5% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 24,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 9,3% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 46,3% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 44,4% |
Ktoré diela umelca Michael Parkes sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tuesday's Child - Michael P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| Gift of wonder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beatrice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night and Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacred fireII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacred fireI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aditi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Michael Parkes?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 600 | 50,0% |
| telefóny | 2 700 | 37,5% |
| tablety | 900 | 12,5% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Michael Parkes?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 900 | 60,0% |
| nemecky | 200 | 13,3% |
| španielsky | 200 | 13,3% |
| bulharsky | 100 | 6,7% |
| francúzsky | 100 | 6,7% |
Koľko konzultácií s Michael Parkes je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 300 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 500 |
| ne 27 Sep | 500 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 1 000 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 600 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky k čitateľnosti Michael Parkes
Ktoré diela umelca Michael Parkes sú najčastejšie vyhlimatované?
- Beyond the night, s 1 100 návštevami (20% všetkých prehliadok umelca Michael Parkes). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Michael Parkes vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 7 200krát za posledných dvanásť mesiacov: 3 400 na profilu umelca a 3 800 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Michael Parkes?
- Michael Parkes je vyhľadávaný na pou počítače (50%), telefóny (38%) a tablety (12%); pou počítače predstavuje 50% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Michael Parkes majú čitatelia najradšej?
- Pastelové tóny (Paleta farieb): 44% návštev oproti 27% v katalógu.